LARK FreeCam 1.0 - Opinie

prosta obsługa
cena
łatwość obsługi

1. ciec

tani i dobry sprzęt. chciałem sobie kupić coś droższego, ale ten w zupełności wystarcza. dobra jakość wykonania. jakość nagrania też niezła. w nocy daje radę, nie kosztuje fortuny. jakość plastików mogłaby być ciut lepsza, ale za te pieniądze nie ma co się spodziewać cudów - prawda? generalnie jestem na tak i polecam wszystkim.

2. REM

Wchodza nowe mnodele tej kaemry u Larka (widziałem na stronie) i tą wyrwałem w mega promocji. Uzywam jej już kilka tygodni i nei mogę o niej złego słowa powiedzieć. Zwłaszcza w kwestii jakości. Nagrywa dobrze, jest łatwa w użyciu. Nagrywa w pętli, w nocy obraz jest zadowalający. Polecam!

3. RossMan

Jakość do ceny - niesamowita. Chyba najtańszy na rynku oferujący dobrą jakość zapisu. Wielkie plusy za tryb nocny i czułość na ruch. Jeżdżę ciężarówkami i jak dla mnie wystarczająca i bardzo dobra kamerka. Jedyny minus to to, że posiada bardzo słabą baterię.

Zalety
    • bardzo dobry stosunek cena jakość
    • cena - jakość
    • dobry stosunek ceny do jakości
    • jakość nagrania w dzień
    • lekki zgrabny
    • prosta obsługa
    Wady
    • bateria
  4. Krzysiek

Bardzo przydatne urządzenie umożliwia zapis z przebiegu jazdy, najlepiej dokupić kartę pamięci o większej pojemności w celu zwiększenia miejsca na materiał video . Nagrania są dobrej w miarę dobrej jakości a dzięki diodom podczerwieni nagrywa także w nocy .

Zalety
    • Nagrywanie w pętli, slot na karty,
  5. hrabina

Nie ma co wymagać cudów za te pieniądze, ale pozytywnie się zaskoczyłem. Urządzenie mimo niskiej ceny jest jak najbardziej w porządku. Nagrywa całkiem całkiem, też w nocy i sprawia bardzo solidne wrażenie. To są wnioski po 3 tygodniach używania.

Zalety
    • bardzo dobry stosunek cena jakość
  6. drumi

Spełnia swoją rolę i kosztuje niedużo. Jakość obrazu jest zadowalająca. Nagrywanie w pętli działa. Nie jest to żadne gopro, więc nie należy się spodziewać cudów. Ale w razie godziny W jest w stanie ocalić tyłek, jakby co. Polecam.

7. miś

Po miesiącu ciągłego używania zablokowała się tak że trzeba było wyjąć akumulator aby odblokować. Serwis wymienił na nową i w nowej ta sama usterka się powtórzyła. Jeszcze istnieje możliwość złej współpracy z kartą 32G class 4 ale drugi raz bym tej kamery nie kupił.

Zalety
    • Wygląd prosta obsługa.
    Wady
    • Zacina się.
  8. ajka

Cena adekwatna do jakości. Słaba jakość nagrywania, rejestrację samochodu widać dopiero, gdy stoi się za nim na światłach. Nagrywanie, gdy się ściemnia totalna porażka, IRDA nic nie daje, o nagrywaniu w nocy nie wspomnę. Beznadziejne mocowanie- przykręcanie. Prosta obsługa.

• słaba jakość nagrywania

produkt nie chce się uruchomić gdy się uruchomi zaraz się zawiesza i trzeba wyjmować baterię ja wyciągniemy baterie i ponownie zostanie włożona urządzenie nie włączy się

10. qwerty

Fatalna jakość nagrywania full HD to jakaś kpina :), brak wewnętrznej pamięci, nie ładuje baterii, kamerka wykonana słabo podobnie jak użyte materiały. Lepiej dołożyć więcej pieniędzy i kupić lepszy sprzęt!!!

Wady
    • bateria
    • jakość wykonania
    • słaba jakość nagrywania