Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny

Smartfon z ekranem 4 cale. Aparat 5 Mpix, pamięć 0,75 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnia cena:
304,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Samsung S7560 Galaxy Trend Czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. TheAgroDawid

Telefon działał bez zarzutów przez około 2 miesiące potem się zaczęła katorga... telefon się zacina nie można odebrać połączenia,bateria krótko trzyma,używanie przeglądarki kończy się po około 30 sekundach bo albo się zatnie albo stracimy cierpliwość jedyną zaletą jest poręczana wielkość i wytrzymałość na upadki.Moim zdaniem lepiej dołożyć i kupić coś lepszego albo zwykły najzwyklejszy telefon

2. Łukasz

Ogolnie telefon całkiem przyjemny w użytkowaniu,ale jest delikatny_z wysokosci 40 cm upadl na podloge i popekala przednia szybka(KOSZT WYMIANY OK300ZŁ)trzeba tez uwazac na tylnia obudowe Lubi sie rysowac..

Zalety
    • android 4.04
    • bateria
    • dobry aparat
    • podobny do s3mini
    • wyglad
    Wady
    • bardzo delikatny
    • prawdopodobnie brak czujnika swiatla
    • slaby wyswietlacz(kontrast
    • czerń)

Telefon mam od wczoraj, i muszę powiedzieć że nie jestem zawiedziona jego wyborem. Wszystko śmiga jak należy, robi ładne zdjęcia, nie zacina się (przynajmniej na razie). Gorąco polecam:) Nie sugerowałabym się negatywnymi opiniami, jeżeli ktoś nie ma wygórowanych wymagań to ten telefon w zupełności wystarczy. Do tego jeden z tańszych modeli, co jest bardzo dużym plusem.

4. uzytkownik_anonimowy

Telefon jest ładny i funkcjonalny. Jednak obudowa i jego cienki kształt sprawiają wrażenie, że telefon nie będzie odporny nawet na małe mechaniczne uszkodzenia. U znajomych posiadających Samsungi zauważyłam, że łatwo rysuje się obudowa i schodzi z niej lakier. Jednak czy z tym modelem będzie podobnie, okaże się w trakcie użytkowania.

Zalety
    • stosunek jakości do ceny, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań
  5. uzytkownik_anonimowy

Jeszcze się przyzwyczajam, ogolnie wszystko mi sie podoba, czasami sie troche zacina, no i strasznie pompuje baterie to jest fakt ale to wina tych wszystkich aplikacji ktore mozna pobrac i ktore pozniej kusza aby je wlaczyc. jestem zadowolona z uzytkowania, moge polecic jako takich wad , oprocz baterii to narazie nie zauwazylam ;)

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, wygląd
  6. jaro22

szczerze mówiąc teoretycznie jest on zbliżony funkcjami do Samsung g-xy s4 nigdy nie miałem obu telefonów ale galaxy s4 nie ma radia?! nie wiedziałem. Podsumowując tani, dobry (jak na swoją cenę) i zbliżony do g-xy s3,s4 proszę o łagodną ocenę ponieważ nigdy nie miałem tych urządzeń.

• czas pracy na baterii
    Wady
    • brak niektórych funkcji jak np. stoper
  7. uzytkownik_anonimowy

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung Galaxy Trend S7560 Biały

Samsung Galaxy Trend bardzo miło mnie zaskoczył. Porównałem go w działaniu na podstawowych aplikacjach z Galaxy S 3 Mini i nie stwierdziłem najmniejszej różnicy w ich działaniu. Pomimo CPU z jednym rdzeniem i starej Karcie Grafiki to znacząco nie widać różnicy pomiędzy tymi Smartfonami. W Galaxy Trend trochę krócej trzyma akumulator, lecz też nie jest to znacząca różnica. Największa różnica jest w cenie. Galaxy Trend kosztuje o ponad 500 zł taniej niż Galaxy S 3 Mini. Również filmy oraz zdjęcia zrobione Gaxy Trend są na prawdę wyśmienitej jakości. Po kilku tygodniach użytkowania tego telefonu na prawdę jestem bardzo z niego zadowolony i bardzo go polecam zwykłym użytkownikom.goombay

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
    Wady
    • Szkoda, że akumulatorek ma tylko 1500mAh
  8. miś

Telefon wręcz wyśmienity biorąc pod uwagę, że kosztował 500 zł. Obudowa wysokiej klasy. Wyświetlacz także. Kamera 5mpx i flash. Procesor, no tutaj to nie powala- jednordzeniówka z taktowaniem 1 ghz. Ale wszystkie telefony w tej cenie maja podobne parametry- tyle, że Sony xperia E czy lumia 520 nie maja diody doświetlającej i kamery z przodu.

9. uzytkownik_anonimowy

Telefon ok. Bateria trzyma przy intensywnej pracy 2 dni, przy normalnym użytkowaniu 4-5 dni. Telefon nie zacina się, przechodzenie pomiędzy ekranami czy programami jest płynne. Minus to brak w zestawie słuchawek. Nie działa też nawigacja, ale raczej jest to wina androida nie samego telefonu.

10. daniel

co wy gadacie, na początku ciął sie niesamowicie, ale pościągałem programy (Super Optimize, Clean Master) pousuwałem zbędne aplikacje, zrobiłem reseta i wgrałem 10 aplikacji(fb ask jakies gry itd,) i nie muli wogóle, o telefon trzeba umieć dbać, zamykać aplikacje, czyścić ram, i wtedy bedzie ok :D GORĄCO POLECAM :D