Remington Keratin Therapy S8590

4,8 5 0 653 opinie / 16 pytań
Sprawdź nasze oferty !

szybkość nagrzewania

1. Paula

Prostownica bardzo dobra biorąc po uwagę pierwsze wrażenia po zakupie, dopasowujące się ruchome płytki, szybkie nagrzewanie, idealnie proste i gładkie włosy. Myślę, że na dłuższą metę również się sprawdzi jak każda prostownica Remingtona.

Zalety
    • bardzo dobrze prostuje i wygładza włosy
    • można nią też kręcić włosy
    Wady
    • troszkę śmierdzi przy nagrzewniu
  2. Marta

Jeszcze żadna prostownica wcześniej nie prostowała moich grubych włosów. Zawsze była to namiastka prostych włosów. Teraz są lśniące, a efekt trzyma się niewiarygodnie długo. Nie puszą się nawet podczas złej pogody i dużej wilgoci w powietrzu. Polecam!

Zalety
    • głośność pracy
    • ładny wyglad
    • nie pali włosów
    • ochrona przed wysuszeniem włosów
    • pokrowiec
    • szybko prostuje
    • szybkość nagrzewania
    • termoochronny pokrowiec
    • wygodna
    • łatwa w użyciu
  3. Babi

Długo zastanawiałam się jaką prostownicę wybrać. Po przeczytaniu wielu opinii na temat różnych prostownic zdecydowałam się na dany model. Jak dotąd jestem badzo zadowolona. Prostownica wygląda na porządnie wykonaną a efekt jej działania jest dokładnie taki jak oczekiwałam. Zdecydowanie polecam :)

4. Paweł

Prostownica do włosów firmy Remington - produkt zgodny z opisem, bez wad. Co prawda krótkie użytkowanie nie pozwala na szczegółowy opis i stwierdzenie, co pokaże przyszłość, ale na razie wszystko jest ok. Urządzenie jest sprawne, posiada instrukcje obsługi po polsku i ładne etui. Polecam zakup.

5. Kamila

Bez watpienia produkt wart wydanych pieniedzy. W zyciu nie mialam lepszej prostownicy. Mam ciezke do ukladania wlosy, ktore pusza sie i kreca. Wystarczy ze pociagne pasmo dwa razy i juz jest proste, a do tego lsniace. Od kiedy jej uzywam, nie moge sie nasluchac pochwal na temat swojej fryzury.

6. asia

Myślę, że jest to prostownica warta polecenia. Jak dla mnie jest najtrafniejszym zakupem i nie żałuję go. Ma to czego potrzebowałam, nie niszczy włosów a po prostowaniu włosy są gładkie i sypkie w dotyku. Poza tym najlepsza jest funkcja która dostosowuję temp do włosa aby go nie spalić. Polecam

7. Angela

Zdecydowanie polecam, gdybym miała kupić znów prostownicę wybrałabym tę samą.
    Mam bardzo geste włosy - prostownica świetnie daje sobie z nimi radę.
    Jeszcze ten olejek arganowy coś wspaniałego, włosy są wyczuwanie lekko nawilżone.

Zalety
    • bardzo szybko się nagrzewa
    • dobrze prostuje gęste włosy
    • efekt prostowania jest widoczny i trwał
    • elegancka kosmetyczka naprostownicę
    • ma blokadę zamykania
    • obrotowy kabel
    • nie plącze się
    • opakowanie idealne na prezent
    • sama dostosowuje temperaturę do włosów
    • włosy są wyraźnie lekko naolejkowane
    Wady
    • brak
    • nie nadaje się do kręcenia włosów
    • trochę za mocno podgrzewa obudowę
  8. kasiuderka

Zapewne moja długa opinia odstraszy wiele czytelników ale cóż ja zawsze mam problem ze streszczeniem swoich myśli. Polecam do lektury, piszę samą prawdę i nie owijam w bawełnę. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże w dokonaniu wyboru. :)
    Miałam wiele prostownic, każda po roku, dwóch ulegała awarii czy to coś z kablem, obudową czy też bardzo często z płytkami które najzwyczajniej przepalały się. Zaczęłam używać sprzęt remingtona. No i tu był strzał w dziesiątkę! Ten model to moja 3 prostownica tej marki. Każdą poprzednią miałam dobrych kilka lat (5-7lat). Czas przyszedł ostatnią wymienić. Mam uporczywe włosy jeżeli chodzi o ich wyprostowanie, wygładzenie i ułożenie. Jest ich bardzo dużo i są grube. Ten model radzi sobie z nimi fantastycznie. Szybko się nagrzewa, sam dostosowuje temperaturę przez co nie pali włosów zbyt wysoką temp. Obudowa urządzenia jest klasyczna w ładnej kolorystyce i ma opływowe kształty. Ma wszystko co powinna posiadać. W dodatku na większe wyjścia można nakręcić włosy, powstają wtedy trwałe, piękne hoolywodzkie loki. Co najważniejsze włosy wyglądają na zdrowe, zadbane i w to co nie mogłam uwierzyć są błyszczące (ale tak naturalnie, nie jak by były przetłuszczone)!!!! Każdy pyta się mnie ile spędziłam czasu u fryzjera, a ja odpowiadam z uśmiechem "ani minuty". Obudowa nie nagrzewa się, nie mam problemu z trzymaniem prostownicy nawet gdy długo prostuje włosy i na wyższej temp. Płytki są ruchome, a więc dodatkowy plus, ponieważ jest równy nacisk na włosy. Co to etui, pokrowca....jestem mile zaskoczona. Użytkowniczki sprzętu tej marki doskonale wiedzą jakie są pokrowce. Są ładne, estetyczne, dobrze wykonane, z dbałością o wykończenie ale są to bardziej takie "wsuwki" czyli prostownicę, bądź lokówkę wsuwamy w pokrowiec. Przy tym modelu projektanci na prawdę się postarali. Z racji, ze prostownica jest typowo damskim urządzeniem (chociaż wiem, że w dzisiejszych czasach mężczyźni też jej używają) to etui do przechowywania w tym modelu jest naprawdę urokliwe. Zakochałam się najpierw w nim (bo je pierwsze wyjęłam z opakowania) dopiero później w prostownicy. :) Jest modne, pikowane, kremowe, oczywiście termoochronne i żeby nie napis marki to bym mogła śmiało powiedzieć, że fajna byłby z niego torebka na wieczorne wyjścia z przyjaciółkami. ;) Polecam ten model prostownicy każdemu!! Czy to mężczyźnie czy kobiecie. Osobom z cieńszymi włosami również, ponieważ moja siostra używała jej i miała mega efekt.. lekko uniesione włoski u nasady, lśniące, jak po wyjściu z dobrego salonu fryzjerskiego. Myślę, że każda z dziewczyn odnalazła by się z tą prostownicą w rękach przed lustrem i byłaby mega zachwycona. Ja na pewno jestem!! Użytkowniczki i Użytkownicy dajcie znać jak Wam podoba się ten model!! Pozdrawiam. ;)

Zalety
    • 5 lat gwarancji
    • cena/ jakość
    • dobrze prostuje
    • etui odporne na temperaturę
    • głośność pracy
    • lekka
    • ładny wyglad
    • łatwe prostowanie
    • nie ciągnie włosów
    • nie pali włosów
    • obrotowy kabel
    • ochrona przed wysuszeniem włosów
    • pokrowiec
    • powłoka advanced keratin ceramic
    • szybkie nagrzewanie
    • wygodna
    • łatwa w użyciu
    • wyłączanie czasowe
  9. Ewa

Używam prostownicy za krótko, by móc ocenić dokładnie. Po wyprostowaniu w temp.180stopni(160 st.na moich włosach nie działa) włosy są piękne , lecz po upływie 1/2 godziny .zaczynają się puszyć. Bałam się temp.200 stopni, ale przy następnym myciu podwyższę temp.do 200 stopni.

10. Ella

Produkt jak najbardziej godny polecenia. Szybko się nagrzewa , ma elegancki wygląd i etui do schowania. Dzięki powłokom ceramiczno-keratynowym włosy nie niszczą się tak szybko . Dodatkową zaleta jest mozliwość regulowania temperatury odpowiedniej dla każdego rodzaju włosów.

;