Remington Keratin Therapy S8590

4,8 5 0 649 opinii / 16 pytań
Sprawdź nasze oferty !

szybkość nagrzewania

1. Angela

Jestem w 100% zadowolona z produktu! Dzięki tej prostownicy układanie włosów sprawia mi przyjemność. Szybko się nagrzewa, co sygnalizuje dzwiękiem, możliwa zmiana temperatury prostowania. Włosy są gładkie, lśniące i proste do następnego mycia ( myję co dwa dni). Mam włosy bardzo wrażliwe na wilgoć, więc jak wychodziłam z domu od razu się lokowały, dzięki tej prostownicy już tak nie jest. Polecam w 100%, cena również przystępna, naprawdę warto.

2. Kasia

Spełnia swoje zadanie, szybko się nagrzewa, nie szarpie włosów, szybko prostuje, ma ruchome płytki regulujące nacisk na włosy, ma czujnik temperatury, powłokę keratynową, blokadę płytek ułatwiającą przechowywanie oraz eleganckie etui odporne na wysokie temperatury. Minusem jest stopniowa regulacja temperatury (160,180, 200, 220, 230). Sprawdzona firma, niska cena w stosunku do jakości.

Zalety
    • blokada przed otwieraniem się prostownic
    • cena/ jakość
    • czujnik temperatury heat protection
    • czujnik zniszczenia włosa
    • dobra marka produktu
    • dodatkowy futerał
    • elegancka kosmetyczka naprostownicę
    • etui odporne na temperaturę
    • jakość wykonania
    • obrotowy kabel
    • obrotowy kabel
    • nie plącze się
    • obrotowy przewód
    • ochrona przed wysuszeniem włosów
    • ochrona włosów
    • poręczna
    • powłoka advanced keratin ceramic
    • przystępna cena
    • regulacja temperatury
    • sama dostosowuje temperaturę do włosów
    • solidna
    • wlosy gładkie
    • wykonanie
    • wyłączanie czasowe
  3. Beata

Bardzo dobrze prostuje, temperatura 200st. jest w zupełności wystarczająca do moich puszących się włosów. 230st. na razie nie odważyłam się użyć jest do bardzo grubych włosów. Bardzo szubko się nagrzewa, sygnał dźwiękowy o osiągnięciu temp. jest bardzo pomocny. Intuicyjna w obsłudze ale oczywiście trzeba zapoznać się z instrukcją bo jest kilka przycisków i opcji.

Zalety
    • głośność pracy
    • ładny wyglad
    • szybkość nagrzewania
    • łatwa w użyciu

Prostownice kupiłem w prezencie, więc nie mogę wypowiedzieć się jako jej użytkownik. Co jednak ważne, od osoby, która ją użytkuje otrzymuje informacje w samych superlatywach. Jako kupujący kierowałem się wyglądem, wszystko wygląda tutaj naprawdę porządni, jakoś firmy Remington wypada bardzo dobrze na tle konkurencji. Dostępne funkcję, również oceniam jako plus.

• łatwa w obsłudze
    • przystępna cena
  5. Ania

Do zakupu zniechecala mnie informacja z opinii o dziwnym zapachu;jednak zaryzykowalam i warto-nie jest on napewno jakis bardzo mocny i drazniacy W porównaniu do starej prostownicy philipsa ogromna roznica na plus;faktycznie szybko prostuje i nie trzeba wiele razy przeciagac po wlosach;moze troszke elektryzuje i przy mocniejszym nacisku plytek nieco ciagnie wlosy ale jak narazie to moja najlepsza prostownica.

Produkt całkowicie zgodny z opisem, dokładnie zapakowany z dołączonym pieknym etui. Działanie prostownicy to po prostu marzenie! :) Świetnie się sprawdza, włosy są jak z salonu fryzjerskiego ;) Jestem w pełni zadowolona z produktu i polecam gorąco :)

7. keysy

prostownica spelnila moje oczekiwanie w 100 proc . szybko sie nagrzewa, wlosy nie sa przesuszone , nabieraja delikatnosci po uzyciu prostownicy . jesli miala bym wybierac jeszcze raz wybrala bym ta sama. po zarejestrowaniu sie na stronie producenta 5 letnia gwarancje przedluzamy o rok takze nie musimy sie obawiac ze szybko nam przestanie sluzyc

Zalety
    • głośność pracy
    • ochrona przed wysuszeniem włosów
    • szybkość nagrzewania
  8. martina

Trochę się bałam kupować prostownice przez internet, ale nie zawiodłam się. Prostownica jest genialna, mimo kilku negatywnych opinii jakie znalazłam, u mnie działa idealnie. Mam kręcone włosy które ciężko jest wyprostować na szybko, dzięki tej prostownicy już po jednym pociągnięciu po włosach są proste.

Zalety
    • nie ciągnie włosów
    • szybko się nagrzewa
  9. Rene

Długo wyszukiwany produkt i na szczęście spełnia oczekiwania. Nie szarpie włosów. Błyskawicznie się nagrzewa i super prostuje włosy w temperaturze 180 stopni. Wyższych nie używam. Włosy są proste do kolejnego ich umycia (kilka dni), wprawdzie nie mają tego połysku, którego się spodziewałam, ale to raczej nie wina prostownicy. Jestem zadowolona.

10. klaudia1859

Jestem zadowolona z prostownicy.Podoba mi sie jej sam wyglad.Ladnie prostuje włoski,a moje sa bardzo wymagające.Nie widze tylko tego efektu kreatyny jakos specjalnie.Chociaz oczywiscie włoski po wyprostowaniu mimo wszytsko wyglądają ładnie i zdrowo.Dobrze wykonana,solidnie.Pozdrawiam i polecam!!!

Zalety
    • cena adekwatna do jakości
    • dobrze prostuje
    • ładna obudowa
    • szybko sie nagrzewa
;