LG P710 Swift L7 II Czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. SznureC

no więc: procesor daje rade, ale tak szczerze 768 MB RAMu często przeszkadza, dokładając 256 smartfon byłby o dwa nieba lepszy. Aparat - bardzo dobry, zdjęcia w najwyższej rozdzielczości są czytelne, można spokojnie robić zdjęcia notatek kartek A4. Podobno bateria ma wytrzymywać na dłużej.. piszę podobno, bo ciężko to odczuć, tak samo szybko rozładowywała mi się w innych smartfonach.
    duży ekran i w dość żywe kolory są zaletą. Dla niewymagających użytkowników polecam serdecznie, ale jeżeli ktoś chce się nim bawić (tj. np. grać), to radzę zainwestować w coś, co ma trochę więcej RAMu.

2. Mateusz

Jest to mój pierwszy smartphone.
    Wybrałem LG L7 II ponieważ nie znajdzie się podobnego produktu w tak dobrej jakości i niskiej cenie.
    Elegancki, Ergonomiczny, Efektowny i Efektywny Smarthphone, który działa bez zarzutu reagując mega szybko na dotyk. Zainstalowany system Android spisuje się rewelacyjnie.
    Piękne zdjęcia w 8MP i nagrywanie filmów w hd.

Ogólnie polecam innym!!!

Zalety
    • bardzo dobra jakość rozmów
    • bardzo dobry aparat 8mp
    • bardzo dobry dyktafon
    • bardzo dobry głośnik
    • bardzo szybki czas reakcji na dotyk
    • bardzo wygodnie pisze się smsy
    • intuicyjny interfejs
    Wady
    • na start multum nieprzydatnych aplikacji
  3. Marlen

Co do działania telefonu nie mam zastrzeżeń. Jednak modele smartfonów LG niewiedzieć czemu mają bardzo delikatne i wrażliwe na upadek ekrany :( telefon mam tydzień upadł mi i od razu ekran pękł na pół, o dziwo moja koleżanka miała również lg tylko L5 i również w niedługim czasie po zakupie telefon upadł jej i ekran pękł. Najwidoczniej są niezbyt stabilnie umocowane do obudowy czy wyświetlacza i pod byle wstrząsem ulegają uszkodzeniu. W samsungu czy nokii takie rzeczy mimo upadku nie mają miejsca.

Zalety
    • ładny wygląd
    • cienki
  4. DominiQs86

Ogółem dość dobry smartfon za rozsądne pieniądze, z dość dobrym aparatem. Jak dla mnie miał dużo bajerów i nadawał się do wszystkiego, ale musiałem go zwrócić gdyż wykrywalność bluetooth jest max 2 minuty i telefon nie obsługiwał myszki jak trzeba, a z racji swojej niepełnosprawności muszę za dnia mieć przez bluta podłączony tel do kompa, a wieczorem obsługiwać myszką. Model zamieniłem na Samsunga Galaxy Trend Plus i też nie narzekam. Oba modele polecam

Zalety
    • poręczny
    • lekki
    • dość dobry aparat
  5. emil

Zdecydowanie dobry produkt LG. Jest to mój kolejny smartphone, wykonanie ogólnie dobre ale stary model Samsunga WAVE I wykonany lepiej. W porównaniu do Sony Xperia J - nie będę porównywał bo J-ka to nieporozumienie. Bateria wytrzymuje ok 4,5 dnia przy współpracy z Green Power Premium. Dotyk działa bezproblemowo. Bardzo dużym problemem jest utrata zasięgu w trakcie ładowania. Kontaktowałem się z LG i usłyszałem że znają problem i pracują nad aktualizacją.

Zalety
    Wady
    • słabej jakości plastik - tylna klapka
    • utrata zasięgu w trakcie ładowania
  6. uzytkownik_anonimowy

naprawdę bardzo fajny telefon, choć nie należę do najmłodszej grupywiekowej, to świetnie daje sobie z nim radę w obsłudze, mnóstwo możliwości, nawet nie wiem czy wszystkie wykorzystam, ale warto mieć jeden i wszystko w nim: aparat ekstra robi zdjęcia, internet, nawigacja muza i wiele innych. gorąco polecam.

Zalety
    • spełnia oczekiwania
  7. uzytkownik_anonimowy

Myślę,że w tym przedziale cenowym jest to najlepszy smartfon.Mam go od 3 tygodni i jak narazie dostarcza mi tylko pozytywnych wrażeń.Zaskoczyła mnie jakość zdjęć nie gorsza od dobrych kompaktów.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd, mocna bateria, dobry aparat foto
  8. Tedi

mam ten telefon od miesiąca i jak na razie pełne zadowolenie, od razu kupiłem silikonową obudowę i upadki są niegroźne i folię na ekran,
    telefon ma wszystko co potrzeba i nie będę się o tym rozpisywał .bo to jest w każdym opisie najważniejsze że spełnia doskonale rolę GPS w samochodzie,, łatwo przełączne na głośne mówienie podczas jazdy,, szybki przy 2 rdzeniowym procesorze

9. Tomasz

Początkowo telefon działał bardzo dobrze, jednak po aktualizacji do androida 4.4.2 prędkość działania telefonu spadła o 70%. Po podłączeniu do ładowania gubi zasięg, więc na GPS'a się nie nadaje. Po półtora roku bateria nie trzyma już 3 dni jak na początku ale dzień, tylna klapka szybko się rysuje, natomiast sam ekran oceniam pozytywnie pod względem wytrzymałości i podatności na pękanie, natomiast jakość wyświetlanego obrazu pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie dla nie wymagających osób będzie wystarczający, jednak u mnie nie dawał już rady. PDF i zdjęcia ładowały się zbyt długo.

10. echo

Jeśli ktoś jeszcze nosi się z zamiarem zakupu tego smartfona (być może używanego), to zdecydowanie NIE POLECAM. Nie nadaje się do niczego prócz standardowych funkcji (telefon, sms, muzyka, hot-spot internetowy wifi/bluetooth, długi czas działania w stand-by) - a te można dostać dużo taniej.

Niestety przy intensywniejszym użyciu (typowym dla smartfona), zawodzi kilka parametrów - za mało RAM, za mało pamięci wbudowanej (szczególnie po ograniczeniach karty SD po aktualizacji do 4.4), za słaby procesor. Dużo spowalnia go nakładka LG, której nie da się odinstalować bez zmiany ROM i która jeszcze bardziej spuchła po aktualizacji a niektóre jej nowe funkcje są średnio przemyślane.

Przyregularnym korzystaniu z wielu dość podstawowych dziś aplikacji, dostaje prawdziwej czkawki a na reakcję interfejsu nie raz czeka się wiele długich sekund. Aktualizacja do 4.4 nic tu nie pomogła, ponieważ sam system zjada 2/3 RAMu. Wszystkich porządanych aplikacji też na niego nie wciśniemy, ponieważ szybko braknie pamięci wbudowanej.

Jako nawigacja się nie nadaje, ponieważ GPS praktycznie nie działa podczas ładowania, a same aplikacje działają po prostu topornie.

Aparat jest niezły, niestety nie nagra wideo w dużej rozdzielczości, a na włączenie samej aplikacji trzeba zawsze cierpliwie poczekać, co po prostu zyirytuje każdego, kto lubi robić często spontaniczne zdjęcia.

Wyświetlacz jest również niezły i podobnie jak aparat, niepotrzebnie tak dobry, bo jak wyżej wspomniano, do tego gdzie dobry wyświetlacz jest potrzebny, ten telefon się po prostu nie nadaje.

Polecam oszczędzić sobie frustracji i dopłacić do czegoś lepszego, jeśli chcemy naprawdę użyteczny smartfon na dłuższy czas.