Peiying Alien PY9909

Radioodtwarzacz samochodowy Peiying o mocy wyjściowej 4 x 25. Posiada pilot w zestawie: Tak. Obsługuje format: AAC, MP3, WAV, WMA, FLAC. Posiada funkcje: Ekran dotykowy, Korektor dźwięku
4,0

Zobacz inne produkty z kategorii Radioodtwarzacze samochodowe

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Peiying Alien PY9909 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Janusz Korzeniowski

Radio mam od ponad roku, Szczerze odradzam zakup radia, radio było cztery razy w "serwisie" przy czym ostatnio nawet nie stwierdzili uszkodzenia mechanizmu windy, który nie działał. Poza tym radio może muzycznie daje radę ale jako radio FM ma problem z jakością, Nawigacja tak jak AutoMapa się zwiesza, jedynie iGo jakoś działa, ale jednoczesne słuchanie mp3 i korzystanie z nawigacji jest nie możliwe.: i jeszcze jedno "SERWIS" to jakaś kpina z klienta, brak odpowiedzialności cywilnej do sprzedawanych produktów.

Zalety
    Wady
    • jakość dźwięku
  2. Romuś

Drodzy panstwo ryje banie jak jakis fiskars. Tak tszensie ze mi9 szpachla w golfie odpadla i sie okazalo ze byl czerwony.. No ale coz przynajmniej szacun na dzielni jest noi jak mnie grazyna dżaźni to moge sobie wyjsc posluchac muzyczki.

3. Lukaszzzzz

Ciagle sie zawiesza.... Zenada

4. Marcin

Ogólnie fajne radio. Do wad zdecydowanie należy doliczyć brak możliwości odcięcia dźwięku filtrami hpf i lpf

Zalety
    • jakość dźwięku
    • obsługa
    Wady
    • brak filtrów lpf hpf

witam kupilem to radio nie dawno , ogolnie super wszytko dziala nawigacja i w tle muzyka z radia czy tv czy z karty sd , lecz zaraz po zakupie mialem je w aucie dwa dni i jak dzwoni telefon to w pozycji siedzacej kierowcy w czasie jazdy nic nie slychac z drugie strony dopiero jak sie przyblize do radia to cos tam slychac po drugiejk stronie, oddalem je na reklamcje z tym mikro wymienili mikro na nowy , lecz ide do auta i dzwonie do sklepu cytuje : gosc- halo ja- czy mnie pan slyszy? gosc halo ja-czy mnie pan slyszy? gosc halo ja -przyblizylem usta do radia i mowie teraz mnie pan slyszy , gosc -teraz cos slysze ,ja-to za 10 minut jestem spowrotem na reklamacje " wiec oddalem je znow poczym trzymali je 1,5 tygodnia i tylko jakies testy zrobili ze niby jest w porzadku itp nawet otwor do mikro powiekszyli bez mojej wiedzy czy li radio mi troche zepsuli ta wieksza dziura , i co sie okazuje radio dalej nie dziala mikrofon bo jakies testy zrobily wiec wzialem nr tel do serwisu zadzwonilem i ta sama rozmowa co wyzej czyli halo halo nic nieslychac i znow je teraz oddaje na reklamacje z czego radio nowe w aucie spedzilo tylko 3 dni reszta 3 tyg na reklamacji i dalej ***** nikt mnie nie slyszy po drugie stronie , wiec chyba ze ktos ma pomysl jaki mikrofon tu w stawic to sam se go wstawie , bo mikrofonu z kamerek komputerowych za 20 zl z auchan maja lepsza czulosc mikro nawet z 6 m lapia dzwiek , wiem bo mam taka tania kamerke i mikrofon jest super , ogolnie radio jest super polceam je tylko ***** ten mikrofon mnie drazni ze niemoge podczas jazdy autem normalnie przez tel rozmaiac

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania
    Wady
    • mikrofon
    • brak z tylu jack na inny mikro

Nie jest tak słodko jak by mogło być.
    W chwili obecnej ( użytkuję radio 6 miesięcy) więcej wad niż zalet.
    Wady:
    -nie zapamiętuje położenia wyświetlacza
    -mały wyświetlacz nie widoczny w letnie dość słoneczne dni
    -ściemnianie podświetlenia ekrany dzień/noc nie działa
    -bluethoot farsa, nie jest w stanie połączyć się z telefonem by pobrać historię ewentualnie książkę nr tel. (tylko mu się to udaje przy pierwszym podłączeniu/parowaniu sprzętów, sprawdzane na kilku telefonach)
    -jakość rozmów przez zestaw głośno mówiący tragiczna, nie słyszą cię rozmówcy

Serwis na powyższe wypowiedział się krótko - nie widzą żadnych wad.

W niższych temperaturach nie jest możliwe korzystanie z radia bo panel się co jakiś czas zamyka otwiera a radio włącza i wyłącza. Muszę to udokumentować bo serwis pewnie w ciepłym zapleczu warsztatu pewnie odpowie że nie widzi wad.

Zalety:
    -gra fajnie [nie jestem audiofilem]
    -GPS łączy się szybko i sprawnie

Zalety
    • jakość dźwięku
    Wady
    • wygoda używania
  7. benezzi

Bardzo dobre radyjko ma wszystko co mnie interesuje i na pewno nie jednemu sie spodoba . POLECAM!

Zalety
    • jakos dzwieku
    • wygoda uzywania
    Wady
    • slabo zbierajacy mikrofon

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania

Fajne radio lecz nie bez wad , nie można jednocześnie słuchać muzyki z pendriva czy micro sd i nawigować po menu oraz przeglądać listy utworów . ograniczone sterowanie z pilota

Zalety
    • jakość dźwięku
    Wady
    • wygoda używania
  10. piotrek

dobry produkt polecam