Janko Muzykant

Z wysyłką od 8,88 zł
dostępny
DARMOWA od WT. - PT. do 2kg

Janko Muzykant - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Janko Muzykant i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
akcja
jakość wydania
Książka przed którą każdy młody adept stanąć musi i przeczytać ją powinien. Nie jest to książka nudna, czyta się ją bardzo łatwo.
Jest to opowiadanie o chłopcy wywodzącym się z biednej rodziny. Jego marzeniem była gra na instrumencie muzycznym. Jest to bardzo pouczająca i wzruszająca historia. Jednak nie uznałbym tej książki za obowiązkową. Warto ją przeczytać, ale nie trzeba.
Piękna książka o chłopcu ,który marzy o skrzypcach. Wzruszająca, przyciągajaca uwagę dziecka, można ją czytać wiele razy. Napisana z polotem. Ciekawa tresc. Polecam!
Przepiękna nowelka Sienkiewicza przeznaczona jest dla najmłodszych czytelników. Ładnie napisana, ma nieskomplikowaną fabułę oraz zawiera proste przesłanie. Więc po co w tym wydaniu opracowanie? Dzieci doskonale rozumieją, o co w tym wszystkim chodzi. Dlatego nie polecam mimo szacunku do autora.
Któż z Nas nie przerabiał w szkole podstawowej perypetii Janko Muzykanta. Dla wielu z Nas książka ta jest jedną z pierwszych lektur, jaką w życiu przeczytaliśmy. Teraz dodatkowo dla ułatwienia posiada ona bardzo przydatne notatki.
Witam, okazuje się, że wśród lektur szkolnych wiele jest książek, które przeczytać warto. "Janko Muzykant" jest jedną z nich... to bardzo smutna książka, i bardzo wzruszająca. Cóż, nie każda książka musi być wesoła...
Janko muzykant jest nowelą, która w oczach młodego czytelnika może się jawić nawet jako makabryczna. Jednak celem H. Sienkiewicza było pokazanie prawdziwych realiów Polskiej wsi, tak różnych od ludomańskiej młodej polski.
Janko Muzykant to moim zdaniem doskonała lektura na zimowe wieczory. Polecam ja każdemu. Dodatkowo jest to wydanie z opracowaniem, co na pewno będzie miłym dodatkiem dla każdego ucznia. Jeśli jeszcze ni czytałeś tego zrób to czym prędzej.
Krótka lektura do przerobienia na lekcjach języka polskiego. Na marginesie zaznaczono cytaty, które warto by było alby uczeń zapamiętał. Streszczenie na końcu książki pozwala nam podsumować przeczytaną lekturę. Polecam wszystkim!
Janko Muzykant to wzruszająca nowela o niedoli małego, ale bardzo zdolnego chłopca ze wsi. Książkę, bardzo dobrze się czyta. Do tego ma przydatne opracowanie, które pomaga na lekcji i przy odrabianiu prac domowych w szkole. Polecam.

Produkty rekomendowane