Kosmos Książka z okienkami

Katie Daynes, Seria SPRAWDŹCIE SAMI..., rok wydania 2013, oprawa twarda, wydawnictwo: Olesiejuk
5,0 5 0 4 opinie / Zadaj pytanie
5,0

Zobacz inne produkty z kategorii Literatura dla dzieci i młodzieży

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Kosmos Książka z okienkami i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Ania mama Alicji - ksiazeczki-synka-i-coreczki

Naprawdę może trudno w to uwierzyć, ale u nas w domu książki z tej serii to jedne z ulubionych lektur mojego dziecka. Często do nich zaglądamy i powtarzamy sobie wiadomości, które czytałyśmy tak wiele razy. Ale nie tylko. Zdarza się, że moje dziecko samo sięga po te książeczki tylko po to by pozaglądać do poszczególnych okienek śmiejąc się sama do siebie. Ta seria rozwija ciekawość świata u maluchów. Nie tylko z powodu tych wszystkich zakamarków, ale także poprzez nietypową i bardzo ciekawą treść. Mam nadzieję, że do naszej kolekcji będą dochodzić kolejne tytuły a ja za każdym razem z przyjemnością poinformuję Was co też się w tych książkach kryje. Polecam!

2. Kasia

Bardzo ciekawa książka dla małych i dla tych trochę starszych.

3. Iwona

Piękna książka, rozkładana, z otwieranymi okienkami. Polecam.

4. n...i

Bomba!