Ekspres Saeco Xelsis Evo HD8954/09

Historia cen ?
Ekspres ciśnieniowy Saeco o mocy 1500W. Posiada funkcje: Automatyczne czyszczenie, Spienianie mleka
3,3
5 opinii
Ostatnia cena: 6 899,00
Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Ekspresy ciśnieniowe

Saeco Xelsis Evo HD8954/09 - Opis i dane produktu

Saeco Xelsis Evo

W pełni automatyczny ekspres do kawy

HD8954/08

Dzięki ekspresowi Xelsis Evo każdy członek rodziny może delektować się swoją ulubioną kawą. Wyjątkowa funkcja wielu użytkowników umożliwia utworzenie do 6 profili użytkowników oraz przypisanie każdemu z nich do 9 spersonalizowanych napojów.


Wiele napojów, wielu użytkowników

Pojemnik na mleko z funkcją automatycznego, podwójnego czyszczenia

  • Parzenie 8 rodzajów kawy
  • Zintegr. dzbanek i spieniacz do mleka
  • Stal szlachetna
  • 8-stopniowy, regulowany młynek

Wydobądź najlepszy smak dzięki ceramicznym młynkom

Solidne ceramiczne młynki gwarantują przyjemność z doskonałej kawy na długie lata. Wykonany z ceramiki młynek doskonale mieli ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać, wydobywając najczystszą esencję z ziaren. W przeciwieństwie do „zwykłych” młynków materiał ceramiczny sprawia, że kawa nie ma posmaku przypalonych ziaren.

Całkowicie wyjmowany blok zaparzający można umyć w kilka chwil

Efektywność i łatwość obsługi były głównymi założeniami, kiedy 30 lat temu firma Saeco stworzyła pierwszy blok zaparzający. Po dziś dzień blok zaparzający jest nadal innowacyjnym i robiącym wrażenie rozwiązaniem technologicznym. Jak zawsze jest prosty w czyszczeniu — wystarczy go wyjąć i myć przez kilka sekund pod bieżącą wodą, a następnie w prosty sposób włożyć z powrotem do urządzenia.

Znajdź idealny smak kawy dzięki 8 ustawieniom młynka

Jeśli chodzi o stopień zmielenia kawy, ten ekspres zawsze spełnia oczekiwania. Różne mieszanki kawy wymagają różnego stopnia mielenia, aby wydobyć z nich pełnię aromatu. W tym ekspresie można ustawić osiem grubości mielenia — od najdrobniejszego w celu przygotowania prawdziwego espresso po najgrubsze w celu przygotowania łagodniejszej kawy

Wystarczy obrócić pokrętło, aby uzyskać idealną warstwę pianki

Obracając pokrętło, można uzyskać idealną warstwę pianki i odkryć szerokie spektrum smaków! Można regulować wypływ kawy i ciśnienie parzenia, aby jednym ruchem dostosować grubość warstwy pianki i jej strukturę. Wystarczy obrócić pokrętło w lewo, aby otrzymać grubą warstwę pianki i intensywne espresso o pełnym smaku, lub w prawo, aby zaparzyć łagodną kawę o mniej intensywnym smaku i z mniejszą ilością pianki.

Zapisz ustawienia dotyczące ulubionej kawy, korzystając z 6 profili użytkownika

Każda filiżanka kawy będzie idealnie dopasowana do Twojego gustu. Funkcja maksymalnej personalizacji pozwala dostosować najdrobniejsze szczegóły wszystkich napojów i je zapisać. Dzięki 6 profilom użytkownika każda osoba korzystająca z ekspresu może przygotowywać swoją idealną kawę.

Higiena dzięki opatentowanej technologii czyszczenia pojemnika parą

Utrzymanie wysokiego poziomu higieny jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki funkcji czyszczenia parą można wyczyścić mechanizm spieniania, usuwając osady z mleka z urządzenia bez konieczności opróżniania pojemnika. Zachowanie standardów higieny zostało potwierdzone przez niezależny niemiecki instytut badawczy VDE.
Dystrybucja
  • Saeco
Funkcje
Kolor
Moc ?
Producent
Rodzaje regulacji
Wbudowany młynek ?
Zaproponuj zmiany lub zgłoś uwagi

Produkty rekomendowane

Saeco Xelsis Evo HD8954/09 - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Saeco Xelsis Evo HD8954/09 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
3,3
5 opinii
/
100%
wygoda
/
66%
łatwość obsługi
/
66%
trwałość
/
100%
funkcjonalność
Liczba głosów: 5 Liczba opinii: 4
Ocena: 4,5/5
Do dzisiaj nie otrzymałem kawy w prezencie od firmy Saeco obiecanej przy zakupie ekspresu. Z poważaniem Krzysztof Mazur
Zalety
łatwość obsługi
trwałość
wygoda
Zgłoś
Miałek ten sam problem z przesyłką powitalną , okazało się że trzeba zarejestrować produkt na stronie Philips i zadzwonić do Saeco , przysłali bez problemu i przysłali serwisanta który zaprezentował produkt i przywiózł obiecaną kawę i środki do czyszczenia ekspresu .
Odpowiedz Zgłoś
Ocena: 5/5
Niezbędny dodatek do ekspresu Saeco to darmowa aplikacja My Saeco, która ułatwi dbanie o ekspres i zabierze w świat kawy
1 komentarz Zgłoś
Ocena: 4/5
4,0/5
Skomentuj opinię Zgłoś
Ocena: 1/5
Nie polecam tego modelu, strasznie się psuje i wiecznie odwożę go do serwisu,a serwisy są oddalone nawet o 100km i 200 od siebie. Ekspres przez swoją elektronikę się zawiesza i obwód napełniania wody wiecznie szwankuje. Po gwarancji koszt naprawy wyniósł mnie ok 600zł, a po 8 miesiącach ponownie się zepsuł.
Wady
trwałość
1 komentarz Zgłoś
Ocena: 2/5
Kolejny raz pakuję expres do serwisu najgorzej wydane pieniądze na ładne lecz bardzo awaryjne urządzenie stanowczo odradzam zakup tej marki nie jest to pierwsze urządzenie tej firmy które mam w domu i notorycznie się psuje . Markę będę omijać szerokim łukiem , a czatowanie z pomocą techniczną jest stratą czasu
1 komentarz Zgłoś

Produkty rekomendowane

Saeco Xelsis Evo HD8954/09 - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.

Produkty rekomendowane

Podobne oferty wybrane przez Ceneo

Produkty rekomendowane