Curver kuweta z filtrem beżowa 51x38,5x40cm

4,7 5 0 102 opinie / 5 pytań

1. Areta

Kuweta bardzo ładnie się wygląda, nie przepuszcza zapachów, chowana łopatka , ale raczej do drobnego żwirku. Polecam.

2. basia

Jestem bardzo zadowolona,kuweta jest mala,ładnie wykończona ,na pewno bede polecac jak produkt tak i sklep.Super!

Zalety
  3. Aga

jestem z niej bardzo zadowolona pasuje mi do mebli i co najważniejsze kot nie brudzi żwirkiem całego przedpokoju.

4. urszulex

super ładna kuweta, koty chetnie korzystają od pierwszych dni, trzeba tylko na poczatku zdemontowac drzwiczki, ale jak zalapia to wstawiamy spowrotem. moze stac w kazdym pomieszczeniu poniewaz wyglada jak koszyk :)

5. Rafał

Bardzo ładny i dobrej jakości materiał, design jest super zobaczymy jaki będzie w praktycznym zastosowaniu

6. Sandra

Bardzo estetyczna, duza, kotek z przyjemnością wchodzi tylko musiałam zdemontować drzwi, bo sie ich boi

7. Justyna

Kuweta extra, mój kotek od razu ją polubił, ładne i estetyczne wykonanie! Jestem bardzo zadowolona :-)

8. Elżbieta

Kuweta bardzo ladna. Wyglada elegancko. Nie ma porównania ze zwykłymi plastikowymi pudelkami. Polecam.

9. Ela

Posiadam takie dwie. Fajne rozwiązania, żwir się nie wysypuje. I dla małych jak i większych kociąt.

kuweta to ozdoba mieszkania, bardzo funkcjonalna. ale tez bardzo niewielka. tylko dla malego kota