Curver kuweta z filtrem beżowa 51x38,5x40cm

4,7 5 0 102 opinie / 5 pytań

1. Iwona

Świetna kuweta, żwirek nie rozsypuje się na zewnątrz. Kot na poczucie intymności:) Bardzo praktyczna szuflada do uzupełniania, czy oczyszczania kuwety.

2. Ania

Kuweta jest bardzo ładnie wykonana, łatwy montaż i demontaż, łatwa w czyszczeniu. Warta swojej ceny! Kicia chętnie korzysta po zdemontowaniu drzwiczek.

3. dorota

Bardzo dobra kuweta, ma szufladę pozwalającą sprzątać bez problemów oraz łopatkę. Myślałam że trzeba ją kupić osobno a tu taka niespodzianka.

Kuweta spełniła nasze oczekiwania i wymagania.Łatwa w utrzymaniu czystości i mieści się w niej nasz kot.Fajne rozwiązanie z podkładką.

5. ghostRIDER

Wspaniala kuweta. minusem jest to ze jest stosunkowo mała i bardzo duze koty moga czuc sie nie komfortowo.

Zalety
    • jakosc wykonania
    • rozmiar
  6. Jakub

Spełnia wszystkie wymagania. Odnośnie przepuszczalności zapachu nie mogę się wypowiedzieć, bo na razie kot nie życzy sobie klapki.

7. pyra

Bardzo fajny wygląd, jakość materiałów z których została wykonana wysoka / bo to Curver /. Funkcjonalność - to się dopiero okaże.

Bardzo ładna kuweta,wysoka jakość.Ma wysuwaną szufladkę co ułatwia jej sprzątanie.Zajmuje mało miejsca. Dobrze się prezentuje z daleka nie widać że to kuweta.Polecam kotek będzie zadowolony

• łatwo sprząta się
    • wycieraczka
    • wysoka jakość
  9. wiktor

gdy kot sika to po tylnej ściance spływa mocz na podłogę ,złe dopasowanie szuflady do ścianek

Zalety
    Wady
    • dopasowanie

Niestety, tuż po załatwieniu się kota, brzydki zapach wydobywa się z kuwety na całe mieszkanie, nie spełnia więc podstawowej funkcji kuwety z filtrem przeciwzapachowym.

Zalety
    • dołączona kratka czyszcząca nogi kota
    • dołączona łopatka
    • ładny design
    Wady
    • brudzi się / trudno czyści z zewnątrz
    • nie utrzymuje wewnątrz zapachów
    • trudno wysuwać szufladę do czyszczenia