Curver kuweta z filtrem beżowa 51x38,5x40cm

4,7 5 0 102 opinie / 5 pytań

1. Karolina

Kuweta bardzo estetyczna, wygląda w mieszkaniu dużo lepiej niż takie zwykła plastikowa. Łatwa w czyszczeniu, wystarczy wyjąć tylko dolny wkład, sprytny schowek na łopatkę. Jedyne zastrzeżenie - dla małych i średniej wielkości kotów (myślę, że dla maine coon i podobnej wielkości ras będzie zdecydowanie za mała...)

2. Marta

Zgodna z opisem, rzeczywiście absorbuje zapach, nie roznosi się granulat,drzwiczki wahadłowe z pewnym marginesem co nie daje szczelności zamknięcia ale i w niczym nie przeszkadza. Bardzo ładny desing z kratką na czyszczenie łapek w śridku nie ma bardzo dużo miejsca ale można to wyjąć i jest ok. Polecam.

Kuweta super jednak mój kot póki co nie zawsze wie jak do niej wejść (mój kot ma 3 miesiące) i wtedy sika gdzie znajdzie "przytulne" miejsce. Jak już natomiast do kuwety trafi to swoje rytuały typu zakopywanie odchodów wykonuje dużo dokładniej. Chwilowo ściągnęłam szybkę aby kot załatwiał się tylko do kuwety. Skończyły się problemy z porozwalanym żwirkiem naokoło kuwety.

4. Cichutka

Z kuwety jestem bardzo zadowolona cena dość wysoka ale nie jedna moja znajoma ma zwykle kuwety z których unosi się brzydki zapach z tej natomiast nic nie czuć a to dla mnie najważniejsze a na dodatek ładnie się prezentuje ☺️

Zalety
    • bardzo wygodna w użytkowaniu
    • praktyczna
    • blokuje zapach
    • dobrze się prezentuje
    • dobrze wygląda
    • dopasowanie
    • estetyczna
    • fantasyczna. nic się nie w.sypuje kotka
    • funkcjonalna
    • jakosc wykonania
    • nie przepuszcza zapachu
    • rozmiar
    • wyciagana szuflada na zwirek
    Wady
    • koty niestety nadal wynoszą żwirek
    • łopatka na żwirek ma małe oczka

Kuweta jest bardzo estetyczna. Dzięki wielu funkcjom łatwo i przyjemnie się ją użytkuje. Chowana łopatka jest wygodna. Plusem jest także wysuwająca się część kuwety ze żwirem, co powoduje, że do czyszczenia nie trzeba zdejmować budy, albo wsadzać ręki do środka.

Zalety
    • chowana łopatka
    • filtr węglowy
    • kratka do osypywania żwirku w kuwecie
    • kryta
    • ładna i estetyczna
    • wysuwana część ze żwirem
    • co ułatwia czy
    Wady
    • rozmiar - mogłaby być większa
  6. Katarzyna M.

Rewelacyjna kuweta, starannie wykonana, jakosciowo dobry materiał, plus za design i uzyteczność rozwiązań. Mówimy na nią Corvetta co mówi wlasicwie samo za siebie. Polecam :)

pieknie wyglada,niestety jeszcze nie mamy kota wiec nie wiem jak bedzie z zapachami i czy kociak bedzie chial wchodzic przez drzwiczki,ale kuweta naprawde rewelacja

8. POLA

To już moja druga kuweta z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Sprawdza się w użytkowaniu, łatwo się ją czyści ogólnie dobra jakość za niezbyt wygórowaną cenę.

9. Marzena

Produkt godny polecenia, wygląd i funkcjonalność na 5 z plusem, koszt kuwety trochę wysoki ale w sumie chyba warto wydać parę groszy aby kuweta była ładna.

10. Klara

Niestety kuweta do mnie dotarła nadłamana i słabo trzymająca pojemnik ze żwirkiem. Ogólnie sama kuweta bardzo fajna, ale mój egzemplarz okazał się wadliwy, i tak wysłano do klienta. Ogromny minus.