Lodówka Electrolux ENN2853COW

2,9
2029,64 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
SPRAWDŹ PROMOCJE W NEO24.PL

pojemność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Electrolux ENN2853COW i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Jacek

Po dwóch latach odkleił się parownik od ścianki chłodziarki, przez co lodówka nadaje się na śmietnik.

Wady
    • głośność pracy
  2. Ela

Lodówka po 3 latach od zakupu zepsuła się (koszt naprawy tj. wymiany przekaźnika to około 800 zł). Tragiczna jakość lodówki. Lepiej dołożyć i kupić np. Siemensa.

3. Robert

Lodówka 4 miesiące po gwarancji się zepsuła. Diagnoza rozszczelniony układ chłodniczy i uszkodzona sprężarka koszt naprawy 70% ceny nowej. Zakup nieudany... Nie polecam

Lodowka kupiona 12-2011 i popsul sie modul elektroniki 2014-01-09.
    Akurat po skonczeniu sie gwarancji ....

Wady
    • cicha
    • głośność pracy
    • wg mnie za długo lodówka musi być otwart

Ogólnie nie polecam, po niecałych 6 msc użytkowania od nowości odpadły drzwi, uszkodzenie na tyle silne że lodówka do nadaje się do utylizacji. Zawiasy w drzwiach nie są samo domykające się, trzeba sprawdzić za każdym razem czy lodówka się domknęła. Lodówka jest bardzo głośna podczas uruchamiania się, często wydaje różne głośne dźwięki obojętnie czy pracuje czy nie, nie polecam do aneksu kuchennego z salonem. Bardzo często zbiera się woda na ścianach chłodziarki, po czym zamarza- przez co potrafiły przymarznąć produkty do jej ścianek. Zamrażalnik działa bez zastrzeżeń, szybko mrozi. Pojemnościowo lodówka jest ok, jak na te do zabudowy.

Wady
    • głośność pracy
    • odpadające drzwi

Chlodziarko- zamrazarke kupilam na oleole.pl. Dostalam uszkodzony sprzet! Lodowka poprawnie podlaczona i nie dziala od poczatku, co zle rokuje.... czekam na rozpatrzenie reklamacji (i zwrot kosztow zepsutej zywnosci!!).

7. Piotr

ta lodówka chodzi jak czołg , jest tak głośna że telewizora nie słychać . Mam ją od miesiąca i chyba bedze serwis , tylko nie wiem czy jest sens . Bo pewnie powiedzą ze ten typ tak ma .

8. webek

Lodówka fajna, ma światła ledowe, jest cicha. Równo po 35 miesiącach od daty zakupu padła elektronika i agregat. Koszt naprawy jest niemalże taki sam jak koszt zakupu nowej lodówki. Jeżeli co 3 lata wymieniasz sprzęt w kuchni jest to rozwiązanie dla Ciebie. Jeżeli jednak nie wyobrażasz sobie Świąt Bożego Narodzenia bez lodówki (nasza zepsuła się 22.12.2017r) trzy razy się zastanów zanim wybierzesz ten model.

Lodówka wygląda w środku super półka składana po pół pomagają chce duży garnek schować pracuje cicho nie mam na razie uwag

10. Andrzej

łatwość montażu, bardzo cicha, szybko zamraża, całkowicie bezobsługowa - nie trzeba jej rozmrażać

Wady
    • wg mnie za długo lodówka musi być otwart