Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi

Dale Carnegie, format MOBI, EPUB, rok wydania 2012, wydawnictwo: Studio Emka
4,9

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,9
akcja
jakość wydania
książka dla każdego, pisana prawie wiek temu, a stale aktualna; rzeczywiście trzeba czytać na raty i wracać do przeczytanych fragmentów lub rozdziałów, bo warto... Jestem nią zachwycona, a zdarza mi się to naprawdę bardzo rzadko.
Książka ta powinna być lekturą obowiązkową już w pierwszych klasach szkoły podstawowej! Jest genialna!!!
FANTASTYCZNA KSIĄŻKA - POLECAM KAŻDEMU
Rewelacyjna książka. Moim zdaniem powinien ją przeczytać każdy, kto pracuje i ma kontakt z drugim człowiekiem. Ale poza przeczytaniem warto nauczyć się tych prostych zasad o których piszę autor. Polecam!
Bardzo ciekawa i mądra książka
Zalety
akcja
Ocena: 4,5/5
Autor nie tylko przedstawia treściwe porady ale również obrazuje to nam poprzez liczne przykłady z życia wzięte.
Obowiązkowa pozycja dla każdego.
Bardzo polecam tę książkę każdemu, kto chce ulepszyć swoje kontakty z innymi. W książce znajduje się duża dawka wiedzy napisana w bardzo przystępnym języku.
Zalety
jakość wydania