LG Swift L3 II E430 Czarny

Smartfon z ekranem 3,2 cala. Aparat 2 Mpix, pamięć 0,5 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnia cena:
276,02 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

LG Swift L3 II E430 Czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. Devil

Prosty i funkcjonalny smartphone od LG. Nie jest przepełniony nadmiarem funkcji, dobrze sprawdza się w użytkowaniu na codzień. Zarówno przez zaawansowanego jaki i początkującego. Lubię go za solidne wykonanie i długą pracę na baterii.

2. _semper_fi_

Jeden z najtańszych, markowych smartfonów. Swoją uwagę zwraca eleganckim, biznesowym, można by rzec, wyglądem. Telefon na pewno przypadnie do gustu kobietom, gdyż jest mały i lekki. System działa sprawnie, przeglądanie poczty nie nastręcza mu problemów. Dla mniej wymagających użytkowników jak znalazł.

Zalety
    • cena, lekkość, długa żywotność baterii
  3. Koval

Nie zależy mi na super konfiguracji telefonu, super procesorze. Telefonu używam głównie do dzwonienia i pracy biurowej np. sprawdzenie maila. Telefon ma też wyglądać i nie być cegłą. Ekrany jakie akceptuje to 4". LG Swift L3 taki właśnie jest.

Wady
    • na razie testuję
  4. Kserkses

Prosty i stosunkowo niedrogi telefon od LG - odświeżenie starszego modelu dało naprawdę dobry efekt, wydajne i poręczne urządzenie. Warto go polecić każdemu kto chce rozpocząć przygodę z androidem ze względu na popularną wersję systemu.

Zalety
    • prosty
  5. M:*

Telefon na prawdę niezły. Android śmiga. Podczas pobierania aplikacji nie zawiesza się. Przeglądanie stron internetowych jest ok. Wszystko widać, nie trzeba zbytnio powiększać. Dobrze trzyma się go w dłoni. Ogólnie wszystko jest ok.

6. Marius

Telefon dotykowy LG.
    Zalety:
    -bateria,
    -obsługa,
    -pamięć,
    -wytrzymała obudowa.
    Wady:
    -w moim przypadku po ok. roku aparat przestał robić wyraźne zdjęcia,
    -potrafi się przywiesić system operacyjny.

Ogólnie polecam.

pozdr,-

7. Grzegorz

Najlepszy z budżetowych telefonów. Mały, poręczny, bateria spokojnie 2 dni trzyma przy intensywnym użyciu (GPS, wi-fi, dane z sieci, youtube).

Zalety
    • dokładność gps
  8. QQ

Fajny mały telefon. Używanie Androida na małym wyświetlaczu czasami mało wygodne, ale zależy czego się potrzebuje - dla mnie małe rozmiary są mega zaletą. Telefon się nie przycina, ładne barwy na matrycy. Bateria wytrzymuje mi ok.5 dni.

9. konkonieczynka

Jak na tą cenę ten telefon można naprawde pochwalić. Dużo pamęci, dobre opcje, pięknie i elegancko wygląda, a bateria długo trzyma. Ale na tym się kończy. Aparat jest beznadziejny, wyświetlacz mógłby być większy, zacina się. Kiedyś poleciłabym ten telefon, ale teraz... Radzę kupić dalsze edycje wersji swift. Zainwestować i mieć na długo.

10. domeyko

telefon jest tani i na androidzie i to byłoby na tyle z jego zalet. Ekran mało funkcjonalny, łatwo się rysuje. Aparat fotograficzny robi bardzo niewyraźne zdjęcia - ziarniste. Samodzielnie zmienia ustawienia przy jego wyłączeniu i włączeniu. Dobry jako pierwszy telefon dotykowy do nauki i zabawy.

Wady
    • zdjęcia niewraźne