LG Swift L3 II E430 Czarny

Smartfon z ekranem 3,2 cala. Aparat 2 Mpix, pamięć 0,5 GB RAM, WiFi: Tak, Dual SIM: Nie
Ostatnio znana cena:
276,02

Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

LG Swift L3 II E430 Czarny - Opinie

czas pracy na baterii

1. Devil

Prosty i funkcjonalny smartphone od LG. Nie jest przepełniony nadmiarem funkcji, dobrze sprawdza się w użytkowaniu na codzień. Zarówno przez zaawansowanego jaki i początkującego. Lubię go za solidne wykonanie i długą pracę na baterii.

Zalety
    • android 4.1
  2. uzytkownik_anonimowy

Produkt bardzo dobry dla początkujących, którzy dopiero się uczą na androidzie. Telefon świetnie działa. Nie zacina się, bateria również długo wytrzymuje jak na swoje warunki. Uważam, że telefon jest świetny.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd, wytrzymałość baterii, nie zacina się
  3. domeyko

telefon jest tani i na androidzie i to byłoby na tyle z jego zalet. Ekran mało funkcjonalny, łatwo się rysuje. Aparat fotograficzny robi bardzo niewyraźne zdjęcia - ziarniste. Samodzielnie zmienia ustawienia przy jego wyłączeniu i włączeniu. Dobry jako pierwszy telefon dotykowy do nauki i zabawy.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • tani
    Wady
    • ekran ulega łatwemu rysowaniu
    • zdjęcia niewraźne
  4. _semper_fi_

Jeden z najtańszych, markowych smartfonów. Swoją uwagę zwraca eleganckim, biznesowym, można by rzec, wyglądem. Telefon na pewno przypadnie do gustu kobietom, gdyż jest mały i lekki. System działa sprawnie, przeglądanie poczty nie nastręcza mu problemów. Dla mniej wymagających użytkowników jak znalazł.

Zalety
    • cena, lekkość, długa żywotność baterii
  5. Koval

Nie zależy mi na super konfiguracji telefonu, super procesorze. Telefonu używam głównie do dzwonienia i pracy biurowej np. sprawdzenie maila. Telefon ma też wyglądać i nie być cegłą. Ekrany jakie akceptuje to 4". LG Swift L3 taki właśnie jest.

Zalety
    • czas pracy
    • design
    Wady
    • na razie testuję
  6. Kserkses

Prosty i stosunkowo niedrogi telefon od LG - odświeżenie starszego modelu dało naprawdę dobry efekt, wydajne i poręczne urządzenie. Warto go polecić każdemu kto chce rozpocząć przygodę z androidem ze względu na popularną wersję systemu.

Zalety
    • niedrogi
    • prosty
  7. M:*

Telefon na prawdę niezły. Android śmiga. Podczas pobierania aplikacji nie zawiesza się. Przeglądanie stron internetowych jest ok. Wszystko widać, nie trzeba zbytnio powiększać. Dobrze trzyma się go w dłoni. Ogólnie wszystko jest ok.

Zalety
    Wady
    • czas pracy na baterii
  8. Marius

Telefon dotykowy LG.
    Zalety:
    -bateria,
    -obsługa,
    -pamięć,
    -wytrzymała obudowa.
    Wady:
    -w moim przypadku po ok. roku aparat przestał robić wyraźne zdjęcia,
    -potrafi się przywiesić system operacyjny.

Ogólnie polecam.

pozdr,-

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • pamięć wew.
  9. QQ

Fajny mały telefon. Używanie Androida na małym wyświetlaczu czasami mało wygodne, ale zależy czego się potrzebuje - dla mnie małe rozmiary są mega zaletą. Telefon się nie przycina, ładne barwy na matrycy. Bateria wytrzymuje mi ok.5 dni.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • rozmiar
  10. Justi

Bardzo fajny telefon, najpierw zakupił go sobie w abonamencie mój wujek i bardzo mi sie spodobał. Sama go tez zakupiłam i sprawuje sie swietnie idealny do komunikacji,korzystania z internetu i zabawy.

Zalety
    • android 4.1
    • czas pracy na baterii
    • wymiary-dobrze się go trzyma