Pralka Whirlpool AWE 6519/P

Klasa energetyczna: A+, Ładowanie: Od góry, Klasa wirowania: C, Prędkość: 1000 obr./min., Ładowność: 5,5 kg, Szerokość: 40 cm, Głębokość: 60 cm
Ostatnia cena:
949,90 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Pralki

Whirlpool AWE 6519/P - Opinie

efektywność
zużycie energii

1. grażka

Zgadzam się z opinią BIBO. Pralkę kupiłam 2 lata temu. Podczas jej krótkiego żywotu naprawiana była kilka razy *wymiana silnika, wymiana hydrostatu, jakieś ciągłe regulacje programów. W sumie po dwóch latach padł programator - nie mam już gwarancji, koszt wymiany programatora ok. 400 zł. dojazd serwius ok. 80zł, usuga już nie pytałam...Takiego dziadostwa jeszcze nie miałam!!! Nie kupujcie tego!!!

2. Aga

Używamy krótko, lecz reguralnie. Jak narazie oprócz braku pozycjonowania bębna bez wad. Dużo programów - każdy znajdzie coś dla siebie. Jest cicha, nie tłucze się i nie skacze po łazience podczas wirowania. Jest tania i w porównaniu z Simensem za 1,8 tys. jest bardzo udanym zakupem. Wygląda estetycznie.

Zalety
    • Dużo programów Czytelne menu Relatywnie cicha Ładnie dopiera
    Wady
    • Brak pozycjonowania bębna
  3. Mariusz

Posiadam od 6 lat tą pralkę i jestem zadowolony. Bardzo dobrze się sprawuje, ma sporo programów, ale na praniu ręcznym i wełniane słabo płucze. Zabezpieczenie antykorozyjne jest bardzo słabej jakości. Otwierając drzwi kładę ścierkę by woda nie lała się między drzwi a panel przycisków. Proszek czy kapsułki wrzucam bezpośrednio do bębna bo jakość tworzywa do środków piorących jest kiepska i już była zniszczona po 2 latach użytkowania. Ogólnie polecam.

4. kris

Mam tą pralkę ok 1,5 roku. Do zalet mogę zaliczyć łatwość obsługi, dużo programów, wyświetlacz pokazujący długość trwania programu oraz czas do jego zakończenia, opóźnienie prania do 24h, duża oszczędność wody tez jest jej atutem. Wadami jest jej głośność pracy, korozja, trudno wyczyścić pojemniki na proszek i płyn, prania nie pachną po wyjęciu pomimo stosowania dobrego płynu do płukania tkanin.

Zalety
    • dużo programów
    • opóźnienie prania do 24h
    • oszczędność
    • wyświetlacz
    Wady
    • głośność pracy
    • korozja
    • trudno wyczyścić pojemniki
  5. klient_sklepu_RTV_Euro_AGD

Mam ta pralkę od ponad miesiąca. Na razie sprawdza się doskonale w zakresie prania ubrań codziennych. Trochę hałasuje ale przy zamkniętych drzwiach od łazienki można w spokoju oglądać telewizję w pokoju obok. Ilość programów wystarczająca. Dodatkowo mogę powiedzieć, że obsługa pralki jest banalnie prosta i bez czytania instrukcji można sobie poradzić. Żona docenia też to ze zużywa mało wody na pranie pełnego bebna.

Zalety
    • energooszczędność, duży zakres regulacji, praktyczność ustawień, dobrze pierze, spora pojemność
    Wady
    • hałaśliwa

Pozwolę sobie ocenić tutaj model 6515/P poprzedniczkę tej pralki, patrząc na parametry niewiele się różni. Właśnie żegnamy się z nią po 11 niezawodnych latach, na rzecz pralko-suszarki. Od około trzech lat głośniej wiruje, ale nie jakoś tragicznie, do wytrzymania. Poza tym nie miałam nigdy problemów z niedopraniem, niedowirowaniem czy działaniem. Brakowało mi tylko opóźnienia startu, ale z tego co widzę, ten model już ma.

7. Ewa

Pralkę mam niecałe 6 lat i właśnie zepsuła się po raz drugi. Po upływie 25 miesięcy padł programator - wymieniliśmy. Teraz bęben się nie obraca podczas prania, pranie wyjęłam niewyprane i niestety mokre - wirowania nie było, jedyny plus że woda została wypompowana. Zapewne będę musiała kupić nowy sprzęt i z pewnością to nie będzie pralka od tego producenta. Pralka faktycznie podczas wirowania jest trochę głośna.

8. luki

Raz już ją wymieniłem z powodu głośnej pracy ,odstawiłem tą nową pralkę i wróciłem do starej bo nowej było mi szkoda okazało się nie dawno jak stara padła do końca iż whirpool awe 6519 jest do niczego jak zaczyna wchodzic na obroty 1000 to przypomina start statku kosmicznego choc już raz była wymieniona na nową,masakra,, w bloku słyszą ją sąsiedzi z góry i z dołu nie polecam nią prac po 22.00

Zalety
    • pierze ok
    Wady
    • hałaśliwa na maksa....
  9. uzytkownik_anonimowy

Mam tę pralkę od maja i jak na razie jestem zadowolona z zakupu. Na początku wyciekała woda ale po wezwaniu serwisanta okazało się, że coś nie zostało podłączone (odpowietrznik bodajże). Teraz wszystko jest ok. Przy 1000 obrotów słychać, że pralka wiruje ale to w końcu 1000 obrotów i nie ma co oczekiwać, że będzie chodzić cicho. Dużo programów do wyboru. Łatwa w obsłudze.

Zalety
    • praktyczność ustawień, małe wymiary
  10. Marcin

Pralka AWE 6519/P jest bez wątpienia najgorszym sprzętem AGD jaki kiedykolwiek posiadaliśmy. Praktycznie zawsze pranie zostaje przerwane błędem F23. Pralka jest ekstremalnie głośna, przebywając w pomieszczeniu obok łazienki nie można rozmawiać oraz myśleć podczas wirowania. Gorąco odradzamy zakup tego bubla. Jeżeli właśnie kupiliście tą pralkę i nie macie możliwości zwrotu, nie podłączajcie jej do prądu, odnieście ją na śmietnik i kupcie inną. Pozdrawiamy

Wady
    • cicha
    • dużo programów
    • efektywność
    • hałaśliwość
    • permanentny błąd f23
    • szrot