APC Back-UPS RS 800VA

5,0 5 0 5 opinii / Zadaj pytanie
5,0
5 opinii
Ostatnia cena: 843,52 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Zasilacze awaryjne UPS

?

czas podtrzymania
jakość
Liczba głosów: 6 Liczba opinii: 5
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie APC Back-UPS RS 800VA i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Świetny zasilacz. Najwyższa jakość wykonania, prosta obsługa, dobre oprogramowanie, łatwość instalacji, bardzo dobre wsparcie techniczne. W komplecie wszystkie potrzebne kable, instrukcja. Po prostu "Made in U.S.A." Jednak APC ma swoją klasę i nie widzę innego sprzętu, który by mu dorównywał.

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo wydajny UPS jeden z lepszych, na wstępie dodam od razu, że jakościowo bardzo dobry produkowany w USA. W komplecie mamy wszystko niezbędne to prawidłowego podłączenia czyli kable itp., żywotność akumulatora jest stosunkowo długa, osobiści użytkowałem na nim 30 min bez prądu i nadal działał tak, że na pewno pociągnął by jeszcze dużo dłużej. Sprzęt godny polecenia.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Używam takiego urządzenia UPS w codziennej pracy i jak na razie jest bezawaryjny. Świetnie sprawdza się przy krótkotrwałych przerwach w dostawie prądu. Nie muszę od początku uruchamiać komputera i nie tracę danych. Jego obsługa jest dziecinnie prosta.

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Ten model jest godny polecenia. W firmie mam takie dwa, średnio podtrzymują komputer około 30 - 35 min. przy normalnym obciążeniu. Dodatkowo można nim filtrować kabel telefoniczny oraz skrętkę. UPS więcej niż przeciętny, powiedział bym nawet do profesjonalny sprzęt. Jedyną wadą jest wysoka cena.

 5. 0...f
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jest to wysokiej klasy zasilacz awaryjny. Przede wszystkim cichy. średni zestaw komputerowy może być podtrzymany przez ok 40 min (monitor 23") testowałem. świetne oprogramowanie pokazujące obciążenie zasilacza, czy stan naładowania akumulatorów. łatwa wymiana akumulatorów (2x12V 7Ah)
  świetnie wygląda