Świat dinozaurów. Książka z okienkami. Sprawdźcie sami...

Alex Frith, Peter Scott, Seria SPRAWDŹCIE SAMI..., rok wydania 2013, wydawnictwo: Olesiejuk
5,0 5 0 1 opinia / Zadaj pytanie
5,0
1 opinia

Zobacz inne produkty z kategorii Literatura dla dzieci i młodzieży

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Świat dinozaurów. Książka z okienkami. Sprawdźcie sami... i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Przeglądając tę lekturę dowiadujemy się wszystkiego o dinozaurach. Wczytując się w otwarte okienka poznajemy ich życie oraz historię. Powiem Wam, że to bardzo ciekawa przygoda nie tylko dla małego dziecka, ale i tego większego. U nas nie tylko Alicja często sięga po tę książkę, ale z równą przyjemnością zagląda do niej tata i babcia mojego dziecka. Nie ukrywam, że ja także chętnie odczytują małej poszczególne fragmenty ucząc się wraz z nią wielu ciekawych rzeczy.

Czytanie tego typu książek sprawia, że nasze dzieci w mig uczą się wielu ciekawych rzeczy nawet tego nie zauważając. Sama chęć zaglądania do poszczególnych okienek sprawia, że stale poszerzają i utrwalają swoją wiedzę. Nam szalenie się ta forma podoba i z przyjemnością powiększymy naszą domową biblioteczkę o kolejne pozycje z tej serii. Gorąco polecam.