Nikon CoolPix L820 czarny - Opinie

jakość zdjęć
szybkość działania

1. gosiaczek3874

Nikon to rewelacyjny aparat cyfrowy, robi zjawiskowe zdjęcia, łatwy w obsłudze. Lekki. Ekran duży a to dodatkowy plus. Posiada " wykrywacz uśmiechu ", jest to świetna opcja! Serdecznie polecam zakup tego aparatu, naprawdę warto zwłaszcza jak się chce komuś sprawić prezent :)

2. jarrow

Nikon L820 jest świetnym aparatem dla amatora. Robi piękne zdjęcia jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Szybko wyostrza. Zawsze chciałem posiadać lustrzankę, zdecydowałem się jednak na ten kompakt. Jestem całkowicie zadowolony. Czego chcieć więcej!

Zalety
    • dobry stosunek ceny do jakości
    • łatwość obsługi i funkcjonalność
    • piękne zdjęcia
    • szybkość wyostrzania
    • świetny zoom i makro
    Wady
    • brak pokrowca
  3. joska8325

Bardzo fajny aparat za przystępna cenę. Dostałam go w prezencie od męża. Wystarczający jak na robienie zdjęć w gronie rodzinnym :)
    Dosyć duży zoom jak na taki aparacik. Zdjęcia kolorowe i wyraźne. Polecam dla amotorów fotografii.
    Obudowa wytrzymała i wygodna.

Zalety
    • dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • duży zoom
    • łatwa obsługa
  4. Natalia

Aparat mam od sześciu miesięcy i robię nim bardzo dużo zdjęć w różnych trybach i nie widzę na razie wad. Jest to idealny aparat do przejścia między lustrzanką, a zwyczajnym aparatem

Zalety
    • bardzo dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • łatwość obsługi i funkcjonalność
    • możliwość ustawienia iso
    • poręczny
    Wady
    • na razie brak
  5. Mikołaj

Mam go od 2 miesięcy. Wykonałem ponad 600 fotek. Wszystkie funkcje działają zgodnie z opisem. Polecam jako początek, później lustrzanka dla potrzebujących.

Zalety
    • dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • duży zoom
  6. Marek

bardzo lekki i funkcjonalny aparat fotograficzny z wieloma funkcjami fotografowania, filmowania, potrafi nawet zrobić zdjęcia 3D. Przy tej cenie, to naprawdę rewelacyjny aparat.

7. uzytkownik_anonimowy

Świetny sprzęt,kupiłam go na prezent dla syna i zapłaciłam duuuużo mniej niż w sklepie,mogę go każdemu polecić z czystym sumieniem.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  8. agito_pl_wyprz

Dobry sprzet do fotografii sredniej klasy. Inprezy w plenerze , domu i nie tylko. Mam tego nikona prawie misiac i w pelni mnie zadowala. Goraco polecam taki sprzet .

Zalety
    • łatwość obsługi, krótki czas reakcji, cena, duży wyświetlacz, małe wymiary, małe gabaryty
  9. magda

poręczny, ładnie dopasowany do ręki, dla amatora bardzo dobry, choć przydała by się większa stabilizacja przy robieniu zdjęć, kiepskie zdjęcia w ruchu

Zalety
    • ładne zdjęcia
    • szybki czas reakcji
    • żywe kolory
  10. lesnyludek

Fajny aparat za fajne pieniądze. Duży zoom będzie atutem dla zdjęć przyrody. Jest poręczny i ma sporo dobrych trybów fotografowania.

Zalety
    • dobra ostrość zdjęć
    • dobra szybkość wykonywanych zdjęć
    • duży zoom
    Wady
    • brak