Dih Max 1000mg 30 tabletek

Dih Max 1000mg 30 tabletek - Opinie

szybkość działania
wydajność

1. Bożena

Tabletki o dużej zawartości diosminy,korzystnie wpływają na łagodzeniu dolegliwości żylnej nóg.Atrakcyjna cena .Polecam

2. trevor7

1 tabletka dziennie, opakowanie starcza na miesiąc, nieco pomaga na bolące nogi, zwłaszcza jak ktoś ma pracę stojąca.

Zalety
    • nieco pomaga
    Wady
    • duże pigułki
  3. Maria

Bardzo dobra.Widze poprawe.Biore prawie miesiac i zylaki juz sie chowaja. Mam braa 3 m-ce to bedzie jeszcze lepiej.

4. Ania

Od niedawna go stosuję, więc na pełen sukces trzeba pewnie poczekać, ale z pewnością nogi wydają się być "lżejsze".

Zalety
    • poprawia się drożność żył
  5. Bożena

Duża zawartość diosminy w jednej tabletce.Jak dla mnie zbyt duża wielkość tabletki i kłopot z jej połknięciem.

6. Asik

Tabletki DIH używam do rozrzedzenia krwi. Polecam bo po nim nie bolą mnie nogi. Używam go razem z Acardem.

Produkt skutecznie radzi sobie z uczuciem ciężkości nóg. W internecie ma również korzystną cenę. Polecam

8. Agata

Zwiększona ilość diosminy. Tabletki łatwe do połknięcia. Efekt zażycia Dih Max widoczny po kilku dniach.

Skutecznie przynosi ulgę obolałym nogom. W dodatku w internecie ma atrakcyjną cenę i starcza na długo.

10. edyta k-b

pomaga pozbyć się zastojow żylnych,zwłaszcza w drugim cyklu mestruacyjnym

Zalety
    • spełnia oczekiwania