Dih Max 1000mg 30 tabletek - Opinie

szybkość działania
wydajność

1. Maria

Bardzo dobra.Widze poprawe.Biore prawie miesiac i zylaki juz sie chowaja. Mam braa 3 m-ce to bedzie jeszcze lepiej.

2. Bożena

Duża zawartość diosminy w jednej tabletce.Jak dla mnie zbyt duża wielkość tabletki i kłopot z jej połknięciem.

3. Asik

Tabletki DIH używam do rozrzedzenia krwi. Polecam bo po nim nie bolą mnie nogi. Używam go razem z Acardem.

Produkt skutecznie radzi sobie z uczuciem ciężkości nóg. W internecie ma również korzystną cenę. Polecam

5. Agata

Zwiększona ilość diosminy. Tabletki łatwe do połknięcia. Efekt zażycia Dih Max widoczny po kilku dniach.

Skutecznie przynosi ulgę obolałym nogom. W dodatku w internecie ma atrakcyjną cenę i starcza na długo.

7. edyta k-b

pomaga pozbyć się zastojow żylnych,zwłaszcza w drugim cyklu mestruacyjnym

Zalety
    • spełnia oczekiwania
  8. Aga

Bardzo dobry produkt wart swojej ceny. Pomocny gdy ma się problemy z krążeniem w nogach. Polecam

9. Beti

Bardzo pomocny przy żylakach, oraz przy dolegliwościach związanych z bólem nóg. Polecam bo warto.

Dih max 1000 sprawdza się świetnie w moim przypadku. Uczucie ciężkości nóg po zastosowaniu mija.