zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100ml

zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100ml - Opinie

wydajność
zapach

1. ika2007

Nie wiem czy przyspiesza opalanie i poprawia koloryt skóry. Wiem natomiast,że bardzo ładnie pachnie i super nawilża skórę. Jest lekko tłusty - dlatego ślicznie prezentuje się na nogach, pogłębiając efekt opalania. Wygody w użyciu.

Zalety
    • dobra cena, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia
  2. lavida1

Produkt ten jest ciekawym rozwiązaniem. Jest zdecydowanie szybszy w użyciu niż zwykły balsam. Delikatnie natłuszcza ciału i szybko wysycha. Można go stosować w domu i w podróż, a w bagażu nie zajmie dużo miejsca. Cena produktu zachęcająca.

Zalety
    • nawilża, łatwość użycia
  3. justys_zlo

Bardzo dobry spray. Zdecydowanie przyspiesza opalanie, ładnie pachnie, jest bardzo dobry. Lubię go używać, zabieram go na każde wakacje. Nadaje się też do solarium, zauważyłam duże różnice między opalaniem się z nim i bez niego.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę
  4. urzytkownik

produkt wydajny w dodatku się super sprawdza i ten zapach mmm mega Poleca wszystkim co takiego typu produktu potrzebują mega !!!!!

5. Aga

Mój niezbędnik na wakacje , starcza na długo ,dla mnie zapach rewelacyjny. Po jakimś czasie atomizer nie działa płynnie,ale mi to nie przeszkadza. Dzięki temu produktowi w końcu opalam się na brążowo.

6. paulina5919

Używałam go przez dwa tygodnie pobytu na wakacjach i jestem bardzo zadowolona. Skóra zyskała piękny, równomierny kolor. Ma przyjemny zapach i dobrze sie rozprowadza. Nie brudzi ubrań, jak niektóre kosmetyki. Gorąco polecam:).

Zalety
    • dobra cena, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę
    Wady
    • szybko się kończy
  7. Mirka

bardzo dobry za niewielkie pieniądze , przyśpiesza opalanie, zostawia ładny odcień opalenizny

8. gosiunia_77

Pomimo że dużo się nie opalam muszę przyznać, że jest godny polecenia. Łatwo się rozprowadza, ma miły zapach. Do tego tani i z solidnym opakowaniem uniemożliwiającym wylanie się płynu. Pozostawia skórę aksamitną i gładką.

Zalety
    • dobra cena, nawilża
    Wady
    • szybko się kończy
  9. Sylwester

Świetny produkt, bardzo przyjuemny zapach, spełnia moje oczekiwania. polecam wszystkim

Opinia potwierdzona użyciem
  10. seksownekoszulki

Dla mnie to najlepszy produkt do opalania, uwielbiam go. Bardzo lubię to, że przyspiszacz ten jest w sprayu ułatwia to bardzo aplikacje a także przez to produky jest bardziej wydajny. Zaletą jest także super zapach.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, wydajny, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza