zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml

zIAJA SOPOT Masło kakaowe 100 ml - Opinie

wydajność
zapach

1. Aga

Mój niezbędnik na wakacje , starcza na długo ,dla mnie zapach rewelacyjny. Po jakimś czasie atomizer nie działa płynnie,ale mi to nie przeszkadza. Dzięki temu produktowi w końcu opalam się na brążowo.

• zapach
  2. paulina5919

Używałam go przez dwa tygodnie pobytu na wakacjach i jestem bardzo zadowolona. Skóra zyskała piękny, równomierny kolor. Ma przyjemny zapach i dobrze sie rozprowadza. Nie brudzi ubrań, jak niektóre kosmetyki. Gorąco polecam:).

Zalety
    • dobra cena, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, przyśpiesza opaleniznę
    Wady
    • szybko się kończy
  3. gosiunia_77

Pomimo że dużo się nie opalam muszę przyznać, że jest godny polecenia. Łatwo się rozprowadza, ma miły zapach. Do tego tani i z solidnym opakowaniem uniemożliwiającym wylanie się płynu. Pozostawia skórę aksamitną i gładką.

Zalety
    • dobra cena, nawilża
    Wady
    • szybko się kończy
  4. Nataliach

Przyjemny produkt, bardzo łatwy w użyciu, bardzo ładny zapach. Fajnie nawilża, natłuszcza. Produkt umieszczony w butelce z atomizerem, co znacznie ułatwia aplikację produktu.

5. seksownekoszulki

Dla mnie to najlepszy produkt do opalania, uwielbiam go. Bardzo lubię to, że przyspiszacz ten jest w sprayu ułatwia to bardzo aplikacje a także przez to produky jest bardziej wydajny. Zaletą jest także super zapach.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny, łatwość użycia, wydajny, przyśpiesza opaleniznę, ładny zapach, nie uczula, lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
  6. Steffi

Spray naprawdę działa, trochę nie wierzyłam i poparzyłam skórę. Trzeba stosować z jakimś innym kremem z filtrem. Zapach jest naprawdę cudowny :)

Zalety
    • czekoladowy zapach
    • działa
    • olejek
  7. _ewelka21_

Kupiłam ten produkt zafascynowana działaniem jego kemowej wersji.Kosmetyk doskonale sie wchłania i rozprowadza,nie pozostawia na skórzez tłustej powłoki.Doskonale podkreśla opalenizne delikatnie brazujac ciało.

Zalety
    • dobra cena, nawilża, przyjemny zapach, efektywny

ziaja sopot Masło kakaowe bardzo skuteczne na słoczeczne dni. opalenizna staje się piekna a co najważniejsze nie jest bolesna i skura nie schodzi.

9. wiechutek

Kiedyś krem do opalania był zupełnie inny. Teraz nie dość że jest skuteczny to jeszcze fajnie pachnie. Polecam. Często go można znaleźć na dobrych promocja w marketach

• zapach
  10. Marielu

na plaże, nad jezioro , przyśpiesza opalanie a skóra nabiera ładnego koloru, troszkę tłustawy ale efekt bardzo zadowalający , ładnie czekoladowo pachnie i jest wydajny.

Zalety
    • delikatny, dobra cena, przyjemny zapach, łatwość użycia, przyśpiesza opalanie