Siestadesign Mop Obrotowy Smart Mop Plus - Opinie

łatwość używania
wytrzymałość

1. Magda M

Produkt jak najbardziej godny polecenia. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę mopa, wiadro z wyciskarką jest rewelacyjne , wreszcie nie trzeba już moczyć swoich rączek :). Końcówka mopa jest z bardzo dobrej wykonanej mikrofibry. Produkt jak jak najbardziej godny polecenia.

2. jagodzianka17

Produkt zajmuje mało miejsca, ze względu na dwa systemy wirowania, nie potrzebny jest kontakt z brudną wodą. Mój 3 letni synek razem ze mną wykręca mopa i jest to dla niego super sprzątająca zabawa

Zalety
    • brak kontaktu z brudną wodą
    • łatwy w użyciu
    • nie trzeba wykręcać mopa
    • świetna zabawa dla małych dzieci
    • wygodny w użyciu
    Opinia potwierdzona użyciem
  3. Aga

Mop wygląda bardzo solidnie choć jeszcze go nie używałam, więc nie mogę nic więcej powiedzieć. Zajmuje bardzo mało miejsca. Kolor dużo ładniejszy niż na zdjęciach (wybrałam zielony, nie jest taki intensywny, ładny stonowany).

4. Asia

Wiaderko jest wykonane z dobrego plastiku. Mechanizm wirówki bardzo dobrze działa co jest przydatne zwłaszcza przy podłogach panelowych, no i dzięki temu ogólnie podłoga jest szybciej sucha.

Zalety
    • dobrze odwirowany mop
    • wykonany z dobrego plastiku
  5. pmar1

Samo mycie jest fajne , skutecznie i szybko. Ale przemieszczanie się z otwartym zestawem to jakaś porażka. Można wylać całe wiadro. Wystarczyłoby dodanie małych kółeczek. Po złożeniu zestawu nie ma co zrobić z mopem.

6. stokrotka315

Bardzo fajny nowoczeny mop, super ułatwia pracę i ładnie czyści dzięki wykończeniu z mikrofibry.
    Wiadro po rozłożeniu ciężko przestawić, a napełnione i nawet złożone jest bardzo niestabilne i źle się przenosi.

7. Magda

Najlepszy mop na rynku,świetnie odciąga wodę. Korzystam od 2 lat (wymieniam raz na jakiś czas tylko końcówkę) i kupiłam właśnie nowy córce. Cena jest zaskakująco niska

• doskonale odciaga wodę
    • nie zostawia smug
    • składa się w małe pudełko
    • system obrotowy nie psuje się
    • zajmuje mało miejsca
  8. Irena

Mop jest super, sprzątanie jest teraz przyjemnością. Doskonale zmywa, a co najważniejsze nie trzeba moczyć rąk. Poleciłam towar kilku znajomym, którzy również są bardzo zadowoleni z zakupu.

9. uzytkownik_anonimowy

Bardzo praktyczny produkt dokładne i porządne wykonanie zanosi się na to długo będzie mi służył zdecydowanie polecam

Zalety
    • delikatny, łatwość użycia, lekkość, efektywność, usuwa plamy
  10. petra

Polecam kupiłam już 3 mopy i jestem bardzo zadowolona. Sprzątanie jest sprawniejsze i dłonie nie maja kontaktu z wodą...i oczywiscie nie trzeba machać noga zeby odwirować mopa. mop jest idealny