Siestadesign Mop Obrotowy Smart Mop Plus - Opinie

łatwość używania
wytrzymałość

1. Kara

wykonany z wytrzymałego materiału, fajnie się składa przez co zajmuje mało miejsca, wirówka do odsączenia mopa to bardzo dobre rozwiązanie jak również obrotowe płukanie mopa. polecam produkt ponieważ spełnia moje oczekiwania, zdecydowanie lepszy od standardowych mopów

Zalety
    • estetyczny wygląd
    • obrotowe płukanie mopa
    • wirówka do odsączenia mopa
    • zajmuje mało miejsca
  2. stokrotka315

Bardzo fajny nowoczeny mop, super ułatwia pracę i ładnie czyści dzięki wykończeniu z mikrofibry.
    Wiadro po rozłożeniu ciężko przestawić, a napełnione i nawet złożone jest bardzo niestabilne i źle się przenosi.

3. Magda

Najlepszy mop na rynku,świetnie odciąga wodę. Korzystam od 2 lat (wymieniam raz na jakiś czas tylko końcówkę) i kupiłam właśnie nowy córce. Cena jest zaskakująco niska

• doskonale odciaga wodę
    • nie zostawia smug
    • składa się w małe pudełko
    • system obrotowy nie psuje się
    • zajmuje mało miejsca
  4. Irena

Mop jest super, sprzątanie jest teraz przyjemnością. Doskonale zmywa, a co najważniejsze nie trzeba moczyć rąk. Poleciłam towar kilku znajomym, którzy również są bardzo zadowoleni z zakupu.

5. uzytkownik_anonimowy

Bardzo praktyczny produkt dokładne i porządne wykonanie zanosi się na to długo będzie mi służył zdecydowanie polecam

Zalety
    • delikatny, łatwość użycia, lekkość, efektywność, usuwa plamy
  6. Sylwia

Noże bardzo estetyczne z ochronnymi nakładkami, bardzo dobrze pełnią swoją funkcję. Ja używam ich do owoców i warzyw i kroją idealnie.Mam je krótko więc trudno mi powiedzieć jak długo będzie tak dobrze. Obieraczka też funkcjonalna, nadaje się do warzyw ale z jabłkiem idzie gorzej - niespecjalnie się nadaje. Ogólnie polecam

Mop spełnia moje oczekiwania, nie zostawia smug, dobrze odwirowuje wodę w miarę solidny, poza jedmym mankamentem chcąc lepiej odwirować wode to cieknie (zła konstrukcja odprowadzania wody z wirówki do wiadra) Kupiłem 2sztuki i problem jest taki sam. Poza tym wszystko ok.

8. Magda M

Produkt jak najbardziej godny polecenia. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę mopa, wiadro z wyciskarką jest rewelacyjne , wreszcie nie trzeba już moczyć swoich rączek :). Końcówka mopa jest z bardzo dobrej wykonanej mikrofibry. Produkt jak jak najbardziej godny polecenia.

9. pmar1

Samo mycie jest fajne , skutecznie i szybko. Ale przemieszczanie się z otwartym zestawem to jakaś porażka. Można wylać całe wiadro. Wystarczyłoby dodanie małych kółeczek. Po złożeniu zestawu nie ma co zrobić z mopem.

10. adique

Wyciskarka nie wyżyma wody dostatecznie dobrze,końce mopa są mocno nasączone wodą,którą już tylko ręcznie można odcisnąć.