Tefal Just 26x26cm grillowa A19640.82

Patelnia o średnicy 26 cm. Materiał, z którego wykonana jest powłoka - Stal nierdzewna. Indukcja - Nie.
4,5 5 0 23 opinie / Zadaj pytanie
4,5

Zobacz inne produkty z kategorii Patelnie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Tefal Just 26x26cm grillowa A19640.82 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Ula

Bardzo dobry produkt.Przydatny w kuchni.

• wytrzymałość

Czego innego się spodziewałam po patelni grillowej. Nie mam porównania z innymi ale z tej jestem średnio zadowolona.

3. anka

patelnia ogólnie w porządku, trochę za płytkie rowki na tłuszcz - oglądając ją "na żywo" chyba nie zdecydowałabym się na zakup

4. Urszula

Patelnia kupiona była na prezent - nie jestem jej użytkowniczką. Mogę wypowiedzieć się o jej solidnym i estetycznym, eleganckim wyglądzie i wykonaniu. Dobrze trzyma się w ręce. Poza tym ufam marce Tefal - zawsze kupuję jej produkty, to był czynnik decydujący przy jej zakupie. No i cena.

Zalety
    • dobra cena
    • ładny wygląd
    • solidna
  5. Mona

Patelnie w pełni spełnia oczekiwania. Nic nie przywiera, szybko się nagrzewa i jest w miarę lekka. Łatwa w myciu. Polecam każdemu.

6. madzia

super

Patelnia tefal just to idealna sprawa dla osób czekających na sezon grillowy. Patelnia jest niewielka i bardzo wygodna.

Zalety
    • niewielki rozmiar
    • przydatny w domu i ogrodzie
    • wygodna

Patelnia grilowa godna polecenia,moge na niej przygotowywać dania bez uzycia tłuszczu

Patelnia grillowa Tefal Just pozwoli cieszyć się aromatycznym mięsem również w warunkach domowych.

Zalety
    • niewielki rozmiar
    • przydatny w domu i ogrodzie
    • wygodna
  10. malina

super