WAHL CUTEK

Cena od:

WAHL CUTEK - Opinie

szybkość nagrzewania

1. Magda

Świetna prostownica za dobrą cenę, zapłaciłam za nią 120 zł. Szybko się nagrzewa, nie pali włosów, dobrze się na nich "ślizga" i przede wszystkim ich nie rwie. Polecam :)

Zalety
    • bardzo dobrze prostuje
    • nie rwie włosów
    • szybko się nagrzewa
    Wady
    • nie ma
  2. Marta

Prostownica w pełni spełnia moje oczekiwania, szybko się nagrzewa i dobrze prostuje moje cienkie włosy. Mam dobre urządzenie za rozsądną cenę. Jestem zadowolona.

3. uzytkownik_anonimowy

Używam jej od jakiś 3/4 lat poleciła mi ją fryzjerka na początku była dobra i byłam z niej zadowolona, ale teraz mam już tak zniszczone po niej włosy ze muszę ją wymienić na inną.

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, cena
  4. uzytkownik_anonimowy

Jestem w 100% zadowolony z produktu. Już na drugi dzień otrzymałem towar. Polecam ją w każdemu Niska cena za tak dobry produkt to super okazja

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  5. uzytkownik_anonimowy

Świetna profesjonalna prostownica,która pozwala każdego dnia pięknie wygładzić i wyprostować niesforne kosmyki włosów,gorąco polecam:)))

6. uzytkownik_anonimowy

Idealny produkt, lepsza wersja starszego modelu. Cudownie prostuje każdy kosmyk, da się nią robić fajne loki. Polecam gorąco wszystkim!

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, spełnia oczekiwania, wygląd
  7. kasia15761

Prostownica rewelacyna.Mam grube i sztywne włosy ciężkie do prostowania ta spisuje się bardzo dobrze włosy są gładkie nie puszą się nawet na deszczu.Polecam w 100%.

Zalety
    • cana, długi kabel,łagodny poślizg
    Wady
    • brak regulacji temperatury
  8. uzytkownik_anonimowy

Szybkie nagrzewanie, leciutka i poręczna ma długi kabel co ułatwia prostowanie w różnych miejscach. Produkt wart nabycia Polecam !!!

9. uzytkownik_anonimowy

Polecam tą prostownice,sprawdza się w domu i w salonie Fryzjerskim.Świetnie prostuje oraz można nią nakręcić super loki.Polecam

10. uzytkownik_anonimowy

Jak dla mnie i moich koleżanek to najlepsza prostownica pod słońcem :) miałam już kilka prostownic ale 'ciutka' nic nie pobije :) polecam !

Zalety
    • wytrzymałość, łatwość użycia, długi kabel, cena, łatwy w ustawieniach