Pamiętnik syna. Pierwszy rok życia mojego dziecka + CD

Praca zbiorowa, rok wydania 2008, wydawnictwo: Edycja św. Pawła
4,9
dawniej Dobre-Książki.pl !!!

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Pamiętnik syna. Pierwszy rok życia mojego dziecka + CD i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Zalety
    • kolorowy
    • ładnie wydany
    • przejrzysty

Fajna pamiątka dla dzieciątka. Album ładnie wydane zawiera miejsce na najważniejsze momenty: zdjęcie usg, zdjęcia z chrztu, z pierwszych świąt, pierwszych wakacji. Można opisać w nim ulubione zabawy, zabawki,pierwsze słowa, ulubione potrawy i itp. Motywuje rodziców do zatrzymywania ulotnych chwil.

Zalety
    • kolorowy
    • ładnie wydany

Szkoda że za naszych czasów nie było takich rzeczy. Moje dziecko będzie miało wspaniałą pamiątkę.

4. Ann

W porzadku

Zalety
    • akcja
    • fabuła
  5. Katarzyna

Zalety
    • fabuła
    • jakość wydania
    • kolorowy
    • ładnie wydany
  6. Katarzyna

Wspaniale napisana książka pomagająca przezyc duchowo całe nasze życie na tej ziemi. Pomaga nam pełniej przejęć przez zycie z Bogiem. Przybliza do Boga i pomaga nam życ w harmonii z Bogiem i bliźnimi.Polecam jako bardzo fajny prezent na chrzciny dziecka.

7. Katarzyna

Polecam jako bardzo fajny prezent na chrzciny dziecka. Podaruj ten niezwykle wesoły, kolorowy album z okazji narodzin chłopca. Twoi bliscy znajdą w nim miejsce na wpisanie najważniejszych dat i wydarzeń oraz dobrych życzeń swoich przyjaciół. Maluszkowi na pewno spodobają się kołysanki z płyty CD dołączonej do książki. Kojące melodie Schumanna, Brahmsa czy Chopina pomogą Wam każdego wieczoru stworzyć niezapomnianą, pełną pokoju atmosferę.