Baby Design Krzesełko Bambi

Czerwone Krzesełka plastikowe do karmienia Baby Design
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Krzesełka do karmienia

Bardzo funkcjonalny mebelek. Duże możliwości regulacji. Łatwe w utrzymaniu w czystości. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny - szczególnie przy zakupach przez internet. Małym micro-minusem jest to, że po kilku dniach urwał się mały plastikowy "dżinks" od odblokowywania podnoszenia jednego z podłokietników - ale nie jestem pewien czy ktoś mu nie pomógł ;)

Kupiłam je dla dziecka gdy miało niecały roczek i jestem z niego do tej pory zadowolona.Jest ładnie wykonane, wytrzymałe, bezpieczne .Cena jest może trochę wysoka ale moim zdaniem jak na takie krzesełko to ok.Zajmuje trochę dużo miejsca ale tak poza tym to krzesełko super.Może być dla dziecka do 3 lat

Szczerze polecam każdej mamie malucha fotelik baby design bambi.

Dzięki niemu bezproblemowo nakarmisz głodomora ;-)) ale też ugotujesz, posprzątasz... mając dziecko obok siebie i jednocześnie wolne ręce.

Gorąco polecam krzesełko Baby design. Jest bardzo funkcjonalne, sprawdza się zarówno jako dostawka do normalnego stołu jak i oddzielny mebelek z własnym blatem. A co najważniejsze nie zajmuje dużo miejsca.

Jeżeli ktoś myśli nad zakupem tego krzesełka dla dziecka, to mogę szczerze polecić. Krzesełko naprawdę solidne, dobrze wykonane a przede wszystkim praktyczne i bezpieczne. POLECAM>

Bardzo ładnie wykonane i praktyczne krzesełko do karmienia. Dodatkowo wkładka redukcyjna dla niemowlaczka. W tej cenie raczej bezkonkurencyjne. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Krzeselko moge porównać do peg perego diner.Jest prawie identyczne.Z tą różnica że baby design o połowę tańsze:)

Zalety
    • wytrzymałość

Zalety
    • funkcjonalne
    • proste w użyciu
    • wygodne s
    Wady
    • brak
  9. 8...1

Krzesełko za ponad 350zł a robione tanim kosztem. Mam je od kilku tygodni ale nie wiem cego się spodziewałam po produkcie z Taiwanu. Plastiki taniej jakości, nadrabia ładną estetyką ale to nie ma wyglądać ale być praktyczne a takie niestety nie jest. .Pasy sa tandetne i ciężko się rozpinają. Tacka jest zbyt wysoko.. itd. ogólnie żałuje wydanych pieniędzy i nie polecam. Posiada ono tyle samo wad co i zalet a nie tego potrzebujemy dla naszych maluchów, potrzebujemy zalet.

Uwaga na krzesełko do karmienia Baby Design BAMBI, dziś moja 1,5 roczna córeczka przytrzasnęła sobie palec beznadziejnym, niebezpiecznym zapięciem pasów. Nie wiem na jakiej podstawie Instytut Matki i Dziecka pozytywnie zaopiniował ten produkt. ODRADZAM. Córeczka ma wyrwaną skórę na palcu i krwiak.

Wady
    • funkcjonalne
    • proste w użyciu
    • wygodne s
    • składane
    • wytrzymałość