Baby Design Krzesełko Bambi

Czerwone Krzesełka plastikowe do karmienia Baby Design
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Krzesełka do karmienia

1. mAGDA

REWELACJA

2. Ewa

Super

3. Jola

ładny

Generalnie wszystko w porządku, krzesełko przede wszystkim śliczne, piękny motyw ptaszków. Ja mam fioletowe także bardzo nam się podaba. Wielkim minusem jest wkładka dla mniejszego dziecka, wykonana z bardzo kiepskiej jakości materiału już po kilku, dosłownie może trzech razach użycia zaczęła się mocno mechacić. Po wypraniu jeszcze gorzej-masakra. Poza tym w porządku, łatwe w montażu, fajnie się składa. Regulacja oparcia to wielki plus, wysokości również. Ogółem POLECAM!

Krzesełko wizualnie jest świetne, kolory i ich połączenie, ogólnie atrakcyjne, w utrzymaniu czystości jest super jest zrobione naprawdę jakościowo dobrze ale..... Na początku użytkowania wszystko działało sprawnie jednak po roku użytkowania nawet mniej, wypadają śrubki przy nóżkach i cięzko przez to jest mi operować góra/dół krzesełkiem, mimo ciągłego dokręcania one i tak się luzują jest to irytujące....Za takie pieniądze ..... nie kupiłabym drugi raz.....

Zalety
    • łatwość czyszczenia
    Wady
    • stanowczo za wysoka cena
    • wytrzymałość

Krzesełko w ładnych kolorach. Tacka łatwa do montażu, górna tacka również łatwo się demontuje. Pasy bezpieczeństwa pięciopunktowe. Ma kółka co ułatwia przesuwanie go. Łatwo się czyści. Porównywałam go z tańszym modelem i powiem że jest duża różnica w jakości ceratki. Ten model ma grubą miłą w dotyku ceratkę tańszy model o wiele cieńszą i twardszą.

Zalety
    • wytrzymałość

Z krzesełka jestem bardzo zadowolona, ponieważ świetnie się sprawdza - ma odchylane oparcie, dzięki czemu dziecko może np. pić z butelki (nie trzeba go wyjmować z fotelika). Istnieje możliwość regulacji wysokości siedziska - może siedzieć przy wysokim stole i niskiej ławie. Jest lekkie. Posiada atesty bezpieczeństwa i pozytywną opinie IMID. Cena wygórowana, ale jakość i użyteczność na bdb+.

Wybrałam to krzesełko między innymi ze względu na ładny design -stonowany kolor tapicerki. Jestem zadowolona z użytkowania. Jedynie wkładka dla niemowląt wg mnie powinna być z innego materiału niż frotte, bo łatwo się brudzi i trzeba ją często razem prać. Resztę krzesełka da się łątwo umyć po każdym posiłku. Jest stabilne, możliwości rozkładania wystarczające. Mogłoby być tańsze.

9. 9...6

Krzesełko jest świetne! Zastanawiałam się nad kupnem droższego, aby mieć pewność, że będzie dobre, ale cieszę się, że jednak zdecydowałam się na ten model. Jest stabilne, wygodne dla mnie i dla dziecka, ładne, kolorowe, dzięki koszykowi mogę mieć pod ręką potrzebne drobiazgi: śliniaki, zabawki. Blat odpina się i można go zawiesić z tyłu - bardzo wygodne rozwiązanie. Same plusy!

10. Iwona

Uzywam tego krzesełka od ok 3 miesięcy i jestem niezadwolona. Zachęcona przez sprzedawcę, dobrymi opiniami i tym wyróżnienia jakie dostało w 2015 r., kupiłam i żałuję. Prócz tego, że krzesełko jest krzesełkiem, jak każde inne, nie widzę więcej zalet. Ma koszyk, ale tak zlokalizowany, że jeżeli odwiesza się tacę z tyłu krzeselka gdzie jest na nią miejsce (bardzo praktyczne rozwiązanie z którego zawsze korzstam), to nie ma szans zeby ja podnoszac koszyk nie spadl z jednej strony z 2 zaczepow (zaczepia sie plastikowym zabezpieczeniem od tacy). W zwiazku z czym jest koszyk, ale wlasciwie nie da sie z niego skorzystac. Kolejna sprawa pasy - ktos pisal i faktycznie sa straszne. Mam bujak, wozek, fotelik samochodowy i nigdzie nie mam takich problemów jak tu, czyli to jednak problem z pasami nie ze mna. Sa takie...sztywne...mimo ze uwazam, juz wielokrotnie przycielam sobie bardzo bolesnie palce. Co wiecej, nie idzie to w parze z ich bezpieczenstwem. Dla odmiany regulacja pasow jest tak "lekka", ze przy zapinaniu dziecka mimowolnie same sie "reguluja". Gorzej, moj 7-mio miesieczny Bobas lapiac z ciekowsci za klamry sam jest w stanie je przesunac.... Wiec niebardzo pelnia swoja funkcje...Idziemy dalej - w krzesełku teoretycznie powinny siedzieć dzieci, które potrafią same siedzieć, krzesełka zaleca się po 6-tym miesiacu. W praktyce, wiele mam rozszerza diete dziecku juz w 4-tym miesiacu zycia (np. ja). Kupiłam krzesełko, bo przecież mozna je odchylic (3 mozliwe pozycje) i to straszna glupota. Bo to sa 3 pozycje, ale KRZESEŁKA, czyli caly czas dzeicko siedzi, a sensownne byłyby 3 pozycje OPARCIA, zeby dziecko mogło być na półleżąco. Najpierw tłumaczyłam sobie, że pewnie wszstskie krzesełka sa regulowane w ten sposób, ciekawość wzięła góre i niestety w tej samej kategorii cenowej bez problemu znalazlam krzeselko z regulowanym oparciem...co mnie nieco zdolowalo....I duperele - dodatkowa miekka wkladka w miejscu gdzie niemowle przebiera nogami zmechacila sie juz po tygodniu uzytkowania (mimo wszystko troche szybko) i rzekomo łatawa do utrzymaniu w czystości tapicerka nie domyła się już po pierwszym marchewkowym posilku...Nie korzystalam z innego krzeselka, wiec nie mam porownania, ale na pierwszy rzut oka to nie widze w tym krzeselku nic czego by nie mialo kazde inne (z tych regulowanych). No moze design ma calkiem ciekawy.