Goclever Tab T76 Gps Tv (T76GPSTV)

Tablet 7 cali, rozdzielczość 800x480. System operacyjny Android, pamięć 0,5GB RAM, dysk 8GB, posiada Wi-Fi .
Ostatnio znana cena:
409,00

Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Tablety PC

Goclever Tab T76 Gps Tv (T76GPSTV) - Opinie

czas pracy na baterii
jakość ekranu

1. uzytkownik_anonimowy

Nie jestem osobą przesadnie wymagającą jeśli chodzi o elektronikę. Na co dzień używam Defy która nawet nowa nie była z najwyższej półki a dzisiaj to już prawie zabytek więc nie mam też wysoko ustawionej poprzeczki oczekiwań. Ale od GOCLEVER T76 GPS TV lepszy jest nawet brak tabletu. Szlag Was wtedy nie trafi. Na prawdę ucieszyłem się że firma określana jako „polska” otrzymuje tak pozytywne recenzje. Teraz już wiem że były to rece Ekran rozmyty i widoczny tylko pod określonym kątem. Kiedy tylko trzymałem tablet na ekranie pojawiała się jasna plama taka jak na monitorze lcd kiedy go przyciśniemy. Nie mogłem uwierzyć że w urządzeniu jednak nie będącym zabawką może być zamontowany taki wyświetlacz. Zapomnijcie o oglądaniu magazynów w formacie pdf bo trzeba je powiększyć do rozmiaru który odbiera sens całej operacji. Filmy typu flash (youtube itp.) otwieramy film zaczyna się kręcić kółeczko i się kręci i się kręci i kręci... i tyle z filmu. Sprawdzam na starej defy ten sam film ten sam internet kółeczko raz czy dwa i film startuje. Dotyk - przypomniałem sobie dzięki T76 czasy pierwszych ekranów oporowych w które trzeba było stukać, używać małego palca a i tak rejestrowały dotknięcie w innym miejscu. W T76 raz trzeba puknąć raz przytrzymać a czasem jeden dotyk odbiera jako dwa. Zdjąłem ochronną fabryczną folię przekonany że to jest winowajca gów...nego obrazu i takiegoż dotyku, niestety to niczego nie zmieniło a samo zdjęcie foli to był błąd... Chwile później tablet umarł. (pierwszego dnia) Zadzwoniłem do GOCLEVER pani spytała o nr i kazała zapakować i oddać kurierowi. Tablet przeczyściłem specjalną szmatka i pianką z paluchów zapakowałem w dwa kartony i oddałem kurierowi który fachowym ruchem wrzucił moją packę do busa i odjechał. Już po trzech tygodniach tablet wrócił wysmarowany jakby serwisant jadł na nim chleb ze smalcem i PORYSOWANY !!!!. Napisałem że mi porysowano tablet w serwisie na co mi odpowiedziano żebym odesłał urządzenie do … serwisu. Stwierdziłem że to nie ma sensu. Sprawdziłem pozostałe funkcje tabletu. Filmy niektóre chodzą niektóre nie (MX Player ze sklepu) na defy chodzą wszystkie. Co z tego że chodzą kiedy przez ekran można oglądać je tylko pod ściśle określonym kątem. HDMI - podłączam reset, druga próba reset, za trzecim razem się udało. Takie proporcje się utrzymywały bez resetu co trzecia czwarta próba. Transmiter FM szumy piski trzaski radio Wolna Europa. Głośnik cichutki tak jak i wyjście słuchawkowe. Nawet kable ładowarek są irytująco krótkie i przy gniazdkach na normalnej wysokości to albo używamy tablet albo ładujemy. OTG działa widzi i HID i pamięci USB No i tuner TV też dość przyzwoity. Kamera koszmarna, w pomieszczeniu za ciemno na dworze za jasno. NIGDY WIĘCEJ GOCLEVER.

Zalety
    • poręczny, cena
  2. .jacek.

Tablet sprawdza się znakomicie, wszystkie funkcje działają dobrze:
    - internet łapie bardzo szybko i bez problemów
    - skype też chodzi bez zarzutów
    - tv u mnie w domu łapie wszystkie programy, szkoda że nie ma gniazda antenowego bo wbudowana antena teleskopowa wygląda dość licho i trzeba na nią uważać
    - filmiki odtwarza bez problemu
    - GPS bardzo szybko łapie satelity i szybko przelicza trasy, duży + za akcesoria samochodowe
    - bardzo dobrze się sprawdza do czytania książek
    - bez problemów można podpiąć klawiaturę i myszkę USB
    - zauważyłem również że można go ładować przez gniazdo USB ładowarką od telefonu - mniej rupieci na wyjazdach ;)
    generalnie jestem bardzo zadowolony z zakupu i spokojnie mogę polecić zakup tego gadżetu.
    Warto jeszcze do niego dokupić etui z klawiaturą.

Zalety
    • poręczny, łatwość obsługi, cena, wiele zastosowań
  3. Radek

Tablet zakupiłem początkiem czerwca i do 19 października pracował u mnie niecaly miesiąc. GoClever T76GPS to pasmo niekończących się wad, a to zawiesza się w sposób uniemożliwiający uruchomienie go bez wysyłki do serwisu (brak przycisku reset), zewnętrzny modem, który przed oddaniem sprzętu do serwisu dzialał prawidłowo po powrocie tablet już z nim nie współpracował. A serwis to istna masakra! Wszystko zalezy od mitycznego kierownika, z którym nie można się skontaktować inaczej ja drogą mailową, konsultanci informują o możliwości naprawy, wymiany na nową sztukę i zwrotu pieniędzy. A na koniec i tak jest tylko naprawa. I najważniejsze: Odradzam gwarancje door to door. Zalecam oddawanie do serwisu przez sklep - w przeciwnym razie zamyka się możliwość reklamacji niezgodności z umową. Wszystko tej marki odradzam!

4. agito_pl_wyprz

Produkt w tym przedziale cenowym bardzo milo zaskakuje, nawigacja z automapa spisuje się wzorowo (w pudełku otrzymujemy uchwyt samochodowy i ładowarkę-duży plus), telewizja w większych miastach działa dobrze, większość aplikacji nie zacina się, chodzi płynnie , 2D gry chodzą bez problemu z 3D zależy od gry. Wygląd dość pozytywnie mnie zaskoczył , nie śmierdzi tanim chińskim plastikiem. Dotyk działa bardzo dobrze. Kupiłem tablet mamie dla której to pierwszy kontakt z internetem. Bardzo zadowolona, prosta obsługa nie zawiesza się itd. Jedyne do czego można się przyczepić, to słaba jakość kamerki przedniej do wideorozmów, brak wejścia na antenę zewnętrzną do odbioru TV cyfrowej i trzymająca około 3 godzin bateria.

Zalety
    • cena, wiele zastosowań
  5. agito_pl_wyprz

WitamSam tablet jak na tą cenę okCzasami się zawiesza i należy go restartowaćtelewizja DVB-T_działa ale tylko przy podłączeniu do anteny zewnętrznej, nawet w centrum miasta nie udało mi się otworzyć żadnego kanału, bardzo delikatna antena w tablecie, możliwość nagania filmu czy serialuGPS_działa poprawnie i pewniemuzyka_poprawnie(nawet głośno)gniazdo słuchawkowe_poprawniefilm_opisane formaty czyta poprawnie jak i napisypamięć_zarówno wbudowana jak i dokupiona czyta poprawniebateria_wytrzymuje 3-4 godz. przy słuchaniu muzyki i oglądaniu bajek przez dzieciinternet_szybko i bez zawieszaniakamerki 2 szt. przód i tył nawet można coś nagraćandroid_4.0.4_poprawniemocowanie_na szybę auta poprawnewada:szybko wyrobiła się podpora do postawienia go na stole(nie zaklikuje siębiały tył, mógłby być czarnypodsumowaniejak za tą cenę mam GPS z mapą googole(7 cali), telewizję(jak podłączę antenę zewnętrzną), net, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, podstawka na stół, mocowanie do auta, kabel zasilający do zapalniczki auta i do kompa. Ogólnie jestem zadowolony i polecam ten tablet

Zalety
    • atrakcyjny design
    Wady
    • nieatrakcyjny design
  6. agito_pl_wyprz

Tablet jak za tą cenę jak najbardziej ok. Wszystko śmiga bez problemu, internet na wi-fi ok, 3G chodzi z modemem huawei E 173 U2 z Play. Po instalacji MX-Player filmy ogląda się z przyjemnością. TV w zależności od lokalizacji ale spokojnie łapie kilka programów, było by lepiej gdyby miał wejście antenowe. GPS w porządku, kamery jak na mój użytek wystarczające. Dźwięk jakby plastikowy ale trudno spodziewać się kina domowego po tablecie. Za tą cenę absolutnie wystarczający przynajmniej jak dla mnie. Warto dokupić klawiaturę z etui, znacznie ułatwia pracę przy dużej ilości pisaniny. AAAA i jeszcze minus rysik do niej dołączony kompletnie nieprzydatny, bardziej rysuje ekran niż ułatwia pracę.

Zalety
    • cena, wiele zastosowań
  7. agito_pl_wyprz

Polecam ten produkt, choć w trzecim dniu używania nawalił ekran. Każdemu się zdarza. Firma GoClever stanęła na wysokości zadania. Na początek pomoc techniczna przez telefon a później serwis wysłał do mnie kuriera. Jestem cały czas informowany o statusie naprawy.To, co mi się przytrafiło mogło spotkać użytkowników sprzętów innych firm. Dlatego ta usterka nie przekreśla mojej dobrej opinii o tym sprzęcie.Samo urządzenie jest świetne. Mi zależało na nawigacji oraz TV. Używam także do czytania ebooków i na tym polu również się sprawdza.Polecam także ze względu na doskonałą opiekę techniczną.

Zalety
    • atrakcyjny design, poręczny, cena, wiele zastosowań
  8. grześ

Hmmm... Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Tablet + nawigacja + telewizja za 350 PLN to nie może być prawda i nie dajcie się skusić na taką kombinację za taką cene. Jakość musi kosztować i dobrze się o tym przekonałem. Nawigacja jest niemiłosiernie wolna. Nie wiem czy to problem mojego egzemplarza czy nie, ale fix się łapie bardzo długo. Za każdy razem, niezależnie od miejsca. Jakość ekranu jest słaba. Pod słońce nic a nic nie widać. Telewizja - owszem, coś widać, ale nie za dużo. Przekaz jakby szumiał. Generalnie nie jestem zadowolony i gorąco odradzam zakup.

9. Użytkownik serwisu heureka.cz

Zdolne urządzenie dla niewymagających użytkowników. Tymczasem działa, jak ma, środowisko jest zwinne, ekran szybko i dokładnie reaguje na dotyk.
    Ta uwaga o uchwycie samochodowym... Ze względu na to, że tablet jest przecież tylko trochę większy niż komórka albo zwykła nawigacja, dołączony uchwyt wydaje mi się niewystarczający. Poza tym nie mogę powiedzieć, żebym był zawiedzony, wręcz na odwrót. Kupowałem go ze względu na GPS i tu działa bezbłędnie. Poradzi sobie także na szóstkę ze zwykłą ""biurową"" pracą.

Zalety
    • Porządna wydajność do zwykłej pracy (bynajmniej nie do skomplikowanej grafiki)
    • Akceptowalna cena
    • GPS
    Wady
    • Uchwyt do samochodu nie oferuje wielu możliwości instalacji (Skoda Octavia II)
    • Android 4.0.3
    • Funkcja DVR nie do użycia
  10. Użytkownik serwisu heureka.cz

Kupiłem ten produkt, aby odtwarzać filmy w samochodzie, jako GPS, okazjonalną drugą przeglądarkę internetową w domu (przez WiFi). Do tego starcza, tylko do odtwarzania filmów polecam zakupić kartę Micro SDHC - wolna pamięć wewnętrzna to ok. 6 Gb (resztę zabiera system), co wystarcza na kilka filmów .avi. Bateria wystarcza, zwykłe, całodzienne korzystanie z przeglądarki internetowej przez WiFi wytrzyma cały dzień, rano naładowana, wieczorem zostaje ok. 20%. Od zera do pełna ładuje w ok. 3 h.

Zalety
    • Cena
    • Design
    • Wykonanie
    • Odbiornik FM
    • Dołączone dodatkowe akcesoria
    • Funkcja GPS, a więc także nawigacja
    Wady
    • Słabszy RAM, do zwykłego użytkowania wystarcza
    • Nic więcej