Blanco Elon XL 6S antracyt 518735

Ilość komór: 1 komorowe, Materiał: Kamienne, Ociekacz: Ociekacz z odpływem
4,7 5 0 23 opinie / 4 pytania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Blanco Elon XL 6S antracyt 518735 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Blanco Elon XL 6S kawowy

Rewelacja !!!! Wreszcie ktoś wymyślił zlew w którym można umyć półmiski, blachy od piekarnika, patery . Kraktka ociekowa - super, polecam również odsączarkę do tego zlewu - rewelacja tylko 78 cm !!!!!

Zalety
    • wytrzymałość
  2. AS

Zlewozmywak idealnie pasuje pod okno otwierane na prawą stronę. Jest starannie wykonany i bardzo ładnie komponuje się się z szarym blatem. Szczerze polecam.

Zalety
  3. Anna

Zlewozmywak cudowny. Wzbudził podziw u Panów montujących jakością i starannością wykonania. Spełnia moje wymagania, jest idealnie zaprojektowany

4. Bożena

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Blanco Elon XL 6S jaśmin

Mam nadzieję, że będę zadowolona z zakupu. Jaśmin to jasny kolor, ale przy jasnym blacie powinien komponować doskonale.

5. Andrzej

wada to brak w *****onie podłączenia do zmywarki, ale pozostałe zalety w pełni rekompensują tę wadę. Produkt spełnia wszystkie oczekiwanie,a wielkość komory w praktyce okazuje się doskonałym rozwiązaniem.Znalazłem to czego szukałem.

6. mcj

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Blanco Elon XL 6S szampan

reszta w trakcie użytkowania

7. asia

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Blanco Elon XL 6S alumetalik

produkt adekwatny do ceny

8. Krzysztof

Na chwilę obecną gdy jest zamontowany prezentuje się ładnie i spełnia moje oczekiwania, jeszcze go nie użytkuje więc nie mogę nic więcej powiedzieć.

9. go13

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Blanco Elon XL 6S szarość skały

Zakupiony zlewozmywak prezentuje się znakomicie. Pomimo standardowych gabarytów ce*****e go obszerna komora zmywania, okupiona niby mniejszym ociekaczem - za to załączona chromowana kratka daje możliwość jego powiększenia w zależności od potrzeb. Jakość wykonania solidna.

10. J

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Blanco Elon XL 6S Jaśmin Z Korkiem Automatycznym (518740)

Ok