Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4

Jarosław Grzędowicz, rok wydania 2012, format 12,5 x 19,5 cm, wydawnictwo: Fabryka Słów

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Pan Lodowego Ogrodu. Tom 4 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Bardzo bardzo bardzo dobra książka ! Naprawdę warto przeczytać ! Mnóstwo akcji i zabawy!

Niestety jest to ostatnia część sagi i to jest chyba jej jedyny minus. Miejscami bardzo zabawna.

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    Wady
    • za krótka

Polecam cykl autorstwa Grzędowicza j
    Jest to bardziej rozrywka niż ambitna literatura choć można tu zauważyć pewne rozważania związane z tym jak władza deprawuje. Można dostrzec pewne odniesienia do Innych pieśni Dukaja.

Pierwsza cześć to fascynujące połączenie fantasy i sci-fi, w kolejnych dużo większa role stanowi element fantasy.

Ponieważ czytałam wszystkie części po kolei, wcale nie odczułam głodu wspominanego przez wielu współczytaczy.

Dobra rzecz: pomysłowa, z drobiazgowo przemyślaną konstrukcją, atrakcyjnymi bohaterami, kulturalnymi i społecznymi odniesieniami, uchylająca rąbka kulisów władzy.

Nie da się ukryć, że świadomość końca przygód Bonda fantasy ciąży podczas lektury.

Zalety
    • akcja
    • fabuła
  5. iz...

Stan książki nie spełniający oczekiwań, okładka byłą zgięta wzdłuż

6. Aśka

Super

7. zbysiu

genialne

Polecam :)

9. szarakwarszawa

Jestem w trakcie czytania (wstępna faza)

10. ana

POLECAM!!!!!!!!