Zelmer 33Z019 - Opinie

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zelmer 33Z019 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. uzytkownik_anonimowy

Długo się zastanawiałam nad kupnem suszarko-lokówki. Wybór padł na tą i strasznie żałuję! Szybko się nagrzewa, to fakt ale za to parzy głowę i włosy. Plastikowe nakładki nagrzewają się i też parzą w paluszki. Włosy po użyciu błyszczą się ale strasznie elektryzują!! Nakładka -lokówka zwykła i ta skrętna nie spełniają swojej roli. Włosy po nich nie są skręcone tylko takie nie-wiadomo-jakie. Do tego strasznie głośno pracuje! Jest też ciężka i nieporęczna. Reasumując - nie warta swojej ceny. Lepiej kupić zwykłą lokówke o mniejszej mocy.

Zalety
    • szybko się nagrzewa
    Wady
    • trudność w użyciu, trudność z ustawieniem

suszarko lokówkę używałam ok 2 lat (niezbyt intensywnie). Włosie z którego zrobione są szczotki pod wpływem temperatury odkształciło się . Nie można na nie nakręcić włosów i wymodelować ich. Suszarka szybko sie nagrzewa a po nagrzaniu wyłączała się co było uciążliwe szczególnie jak rano człowiek spieszy sie do pracy!. Nie polecam chińska tandeta.

Zalety
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • głośność pracy
    • koncówki się szybko zużywają
  3. k.

Ta lokówko-suszarka służyła mi dobre 8 lat. Aktualnie złamał się plastikowy zaczep trzymający końcówki, ale suszarka nadal działa. Owszem, ma kilka minusów. Za mocno się nagrzewa i trzeba uważać żeby nie poparzyć skóry czy włosów i jest dosyć głośna. Drugi raz bym jej nie kupiła.

• wytrzymałość
    Wady
    • za mocno się nagrzewa
  4. t0s14

MAm tą lokówkę kilka miesięcy i narazie na swoich włosach używałam tylko końcówki-dużej szczotki... Wygodniejsza niż zwykła suszarka + szczotka do podkręcania włosów, a efekt ten sam. Włosy są bardziej błyszczące, nie elektryzują się, są lekko uniesione u nasady. Końcówki do loków testowałam na włosach koleżanki (z racji tego, że ma dłuższe od moich) i efekt był zadowalający. Wady? Ciepłe powietrze potrafi szybko nagrzać się do tego stopnia, że parzy skórę. Trzeba uważać.

Zalety
    • łatwość użycia, cena, szybko się nagrzewa, długi kabel, regulacja temperatury, kilka szczotek
    Wady
    • nieporęczna
  5. Radlin_Krzysztof

Witam: z całą pewnością mogę polecić produkt, łatwy w użyciu, bogaty wybór końcowek, cena w normie. Jedynie mogła posiadać więcej regulacji do ustawiania temperatury, ale zawsze można dać cieplej i roboć to co się chce z większej odległości

Zalety
    • łatwość użycia, kompaktowość, cena, szybko się nagrzewa
    Wady
    • trudność z ustawieniem

Produkt solidny, dużo końcówek. Istnieje możliwość regulacji stopnia temperatury i zimny nawiew.

7. KLFF

Dziwię się osobom, które są zadowolone z tej suszarki - chyba maja pancerną skórę na głowie. Użytkowałam różne lokówko-suszarki, ale żadna z nich aż tak nie parzyła. W tym modelu konstrukcja szczotek jest źle dopracowana i część gorącego powietrza jest kierowana bezpośrednio na skórę - mam krótkie włosy i nie wyobrażam sobie codziennego układania ich przy pomocy tej lokówki. Po jednorazowym użyciu miałam dość i właśnie idę ją zwrócić.

Zalety
    • Ładny wygląd
    • Duża moc
    • Dużo końcówek
    Wady
    • PARZY!!!
  8. _Ottos_

Takiej lokówki uzywała kiedyś moja teściowa - kupiła ją ze względu na atrakcyjną cenę. Efekt utrzymuje się długo, jest wygodna w użyciu, a dosyć długi kabel. Wygodny uchwyt, zmienne końcówki. Szybko można zrobić świetną fryzurę. Jednak trzeba uważać, by nie przypiekła skóry - mocno się nagrzewa. POLECAM.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, cena, długi kabel, lekka, kilka szczotek
  9. uzytkownik_anonimowy

Jestem bardzo zadowolona z tej suszarki-spełnia moje oczekiwania.Bardzo fajna funkcja jonizacji dzięki której włosy naprawdę się nie elektryzują.Bardzo duża ilość końcówke - każdy znajdzie coś dla siebie.

Zalety
    • łatwość użycia, cena, szybko się nagrzewa, długi kabel, lekka, regulacja temperatury, kilka szczotek
  10. uzytkownik_anonimowy

Ten produkt jest kompletny i spełnia wymogi użytkownika, który dostał go na prezent pod choinkę. Za taką cenę warty jest zakupu. Pozdrawiam wszystkich allegrowiczów i życzę dobrego Nowego Roku!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, cena