Zelmer 33Z019 - Opinie

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zelmer 33Z019 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Produkt solidny, dużo końcówek. Istnieje możliwość regulacji stopnia temperatury i zimny nawiew.

2. przemas790

zakupiłem ten przedmiot dla mamy sam go nie używałem lecz wydaje się mi solidnie wykonany-przed zakupem obejrzałem podobne produkty innych firm i zelmer wypadł w porównaniu ok.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, kompaktowość, cena, szybko się nagrzewa, kilka szczotek
  3. uzytkownik_anonimowy

Ten produkt jest kompletny i spełnia wymogi użytkownika, który dostał go na prezent pod choinkę. Za taką cenę warty jest zakupu. Pozdrawiam wszystkich allegrowiczów i życzę dobrego Nowego Roku!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, cena
  4. uzytkownik_anonimowy

Jestem bardzo zadowolona z tej suszarki-spełnia moje oczekiwania.Bardzo fajna funkcja jonizacji dzięki której włosy naprawdę się nie elektryzują.Bardzo duża ilość końcówke - każdy znajdzie coś dla siebie.

Zalety
    • łatwość użycia, cena, szybko się nagrzewa, długi kabel, lekka, regulacja temperatury, kilka szczotek
  5. Radlin_Krzysztof

Witam: z całą pewnością mogę polecić produkt, łatwy w użyciu, bogaty wybór końcowek, cena w normie. Jedynie mogła posiadać więcej regulacji do ustawiania temperatury, ale zawsze można dać cieplej i roboć to co się chce z większej odległości

Zalety
    • łatwość użycia, kompaktowość, cena, szybko się nagrzewa
    Wady
    • trudność z ustawieniem
  6. _Ottos_

Takiej lokówki uzywała kiedyś moja teściowa - kupiła ją ze względu na atrakcyjną cenę. Efekt utrzymuje się długo, jest wygodna w użyciu, a dosyć długi kabel. Wygodny uchwyt, zmienne końcówki. Szybko można zrobić świetną fryzurę. Jednak trzeba uważać, by nie przypiekła skóry - mocno się nagrzewa. POLECAM.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, cena, długi kabel, lekka, kilka szczotek
  7. k.

Ta lokówko-suszarka służyła mi dobre 8 lat. Aktualnie złamał się plastikowy zaczep trzymający końcówki, ale suszarka nadal działa. Owszem, ma kilka minusów. Za mocno się nagrzewa i trzeba uważać żeby nie poparzyć skóry czy włosów i jest dosyć głośna. Drugi raz bym jej nie kupiła.

• wytrzymałość
    Wady
    • za mocno się nagrzewa
  8. mborski

Kupiłem tę lokówke na prezent więc niewiele mogę powiedzieć na temat jej użytkowania. Do dnia dzisiejszego nie dotarły do mnie jednak żadne uwagi od osoby obdarowanej więc zakładam, że działa bez zarzutu. Jestem w posiadaniu gwarancji i dowodu zakupu więc na pewno wiedziałbym, gdyby się zepsuła. Niestety, nic więcej nie moge na temat produktu powiedzieć.

Zalety
    • kompaktowość, cena

suszarko lokówkę używałam ok 2 lat (niezbyt intensywnie). Włosie z którego zrobione są szczotki pod wpływem temperatury odkształciło się . Nie można na nie nakręcić włosów i wymodelować ich. Suszarka szybko sie nagrzewa a po nagrzaniu wyłączała się co było uciążliwe szczególnie jak rano człowiek spieszy sie do pracy!. Nie polecam chińska tandeta.

Zalety
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • głośność pracy
    • koncówki się szybko zużywają
  10. KLFF

Dziwię się osobom, które są zadowolone z tej suszarki - chyba maja pancerną skórę na głowie. Użytkowałam różne lokówko-suszarki, ale żadna z nich aż tak nie parzyła. W tym modelu konstrukcja szczotek jest źle dopracowana i część gorącego powietrza jest kierowana bezpośrednio na skórę - mam krótkie włosy i nie wyobrażam sobie codziennego układania ich przy pomocy tej lokówki. Po jednorazowym użyciu miałam dość i właśnie idę ją zwrócić.

Zalety
    • Ładny wygląd
    • Duża moc
    • Dużo końcówek
    Wady
    • PARZY!!!