Konsola Sony PlayStation Portable (PSP-3004)

Konsole do gier Sony PSP Nie dotyczy, Rodzaj: Przenośne, Wersja: Podstawowa
4,6 5 0 377 opinii / 1 pytanie

Zobacz inne produkty z kategorii Konsole do gier

grywalność

Jest to konsola która idealnie nadaję się dla zapalonych graczy. Wiele możliwosci daję konsola PSP 3004. Duży 3/4 calowy ekran pozwala nam grać w gry w dużej rozdzielczości. Szybkość i długa trwałość baterii. POLECAM!

Uważam iż, ten produkt jest doskonały na prezent, spełnia wymogi gracza, można go wykorzystywać także w innych celach. Myśle, że każdy kto je ma jest z niego zadowolony. Uważam to za bardzo ciekawy produkt.

Zawsze marzyłem, żeby zabrać moje play'ka wszędzie gdzie tylko chcę. Moje marzenie się ziściło. Oprócz gier mam muzykę, wideo internet w jednym miejscu. Szkoda tylko że bateria jest taka słaba i nie można za długo używać psp.

Kolega ostatnio zakupił ten sprzęt i muszę powiedzieć że już mu zazdroszczę. Ogromny wyświetlacz, na którym wszystko widać, świetny do oglądania filmów. Cudowna grafika. Bateria trzyma wystarczająco długo. Polecam ten sprzęt.

Sony PSP Portable to fajna konsolka. Jej wielką zaletą jest brak okablowania i dzięki niej nie musimy patrzyć w ten głupi telewizor. Jest to alternatywa dla tych, którzy są już zmęczeni tym przywiązaniem do TV. Jest mi trudno na niej grać, ponieważ drązki analogowe zupełnie różnią się od drążków chociażby z PS 2.

Gra jest przenośna, moim zdaniem lepsza od PlayStation i XBOX ponieważ można i grać np. w autobusie a PlayStation i XBOX nie. PSP można też podłączyć do TV dlatego dla mnie jest lepsze. Jedynym minusem jest to że nie dodają kabla USB.

Mały, ale naprawdę mocny sprzęt. Potrafi bardzo dużo, jak na swoje rozmiary. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie jedna wielka wada- mała ilość innowacyjnych gier- większość tytułów to zubożone porty z dużych konsol. Generalnie jak ktoś lubi oglądać filmy lub grać w tytuły z dużych konsol w podróży, to można polecić. W innym przypadku lepszym rozwiązanie będzie kupno Nintendo DS.

PSP jest to mini PS dla osób, które lubią grac w samochodzie, pociągu i tym podobnym.Cena jest nawet przyzwoita ,grafika coś przy PS2.Grywalność jest duża .Polecam wszystkim to wspaniałe i lekkie urządzą-ko dla młodszych i starszych.

Na wiecej niz 4nie zasloguje ale to bardzo fajna i podreczna konsola,dalej pamietam pokemony z gameboy-a :)) Jestem ciekaw kiedy wyjdzie mini x-360 :))) Szkoda tez,ze jak na nasze czasy ma ona zdecydowanie za slaba grafike.

Super konsolka którą można zabrać wszędzie! duży i wyraźny wyświetlacz sprawiają że jest na niej duża grywalność, oprócz tego można słuchać muzyki i oglądać filmy. Pamięć można rozszerzyć dzięki karcie pamięci Memory Stick