Midland Alan-109

bardzo dobrze współgra z sirio as-109
wielkość
homologacja na polskę
szumy
brak przełącznika kanałów w gruszcze
redukcja szumów
Jeśli ktoś szuka taniego a dobrego, prostego radyjka to jak najbardziej polecam alana 109 . Ładnie, czysto i wyraznie słychać odbiór, czasami tylko ściaga troche szumy i jakieś zakłucenia ale da się wytrzymać.Radio mam w fiacie punto I z anteną wilson will dobrze ściąga około 10km. Minusem jest to ze nie trzyma 19 po odłaczeniu zasilania i jak jest w zime wysoki mróz -10stp to radio nie działa
1 komentarz Zgłoś
Radio bardzo dobre polecam za takie małe pieniądze. Kupiłem zestawik Alan 109 + Sirio ML145 i powiem szczerze ze jestem zadowolony z zakupu. Radyjko nie duże grucha troche na sztywnym kablu. Wszystko śmiga ładnie.
3 komentarze Zgłoś
Za tę cenę to bardzo dobre radio.I jak narazie nie mam z nim problemow.Wolałem kupic to niz jakies dziadostwo z biedronki,ktore niby ma 30km zasiegu na 36cm antenie .... hehehe .... ja mam "lafayette 145" nieznam sie zbytnio na tym ale ogolnie fajnie chodzi jsestem zadowolony jak bym miał zmieniac to niewiem czy cos w takiej samej cenie znajde a jak znajde to z wymiarami 10cmx10cm (jakiegos klocka) heheh
Dobry zestaw dla początkujących "mobilków" . Radio - proste w obsłudze,dobrze wykonane, niewielkie wymiary na pierwszy raz polecam bo sam mam jak narazie działa bez zarzutu. Antena - b.dobre materiały wykonania, cena przystępna, magnes 9cm dobrze trzyma dla mnie bardzo dobra. Dobry zestawdla osób, które niechcą wiele wydać a mieć dobrą jakość. Polecam.
fajne radyjko wyglądem przypomina troszeczkę :President Johnny II:i dorównuje mu jakością wykonania.Żadnych zbędnych bajerów małe wymiary,łatwy montaż w każdym samochodzie,NIE DROGIE. POLECAM antene ML-145 i w droge
Uważam, że powyższy zestaw za ceny jakie możemy go spotkać to idealne rozwiązanie. Radiotelefon nieskomplikowany, prostej konstrukcji w połączeniu z anteną sprawują się dobrze. Oczywiście nie można od tego zestawu wymagać "cudów" lecz stosunek Cena=Jakość w tym przypadku sprawdza się idealnie. Zestaw dla ludzi korzystających z Radia CB podczas tzw. wyjazdów weekendowych.
Mam to radio od pół roku. Jestem z niego bardzo zadowolony. Radio nawet z kiepską anteną działa rewelacyjnie, korektor do ustawiania szumów jest pierwsza klasa. W mieście w godzinach szczytu można ustawić zasięg na minimum i wtedy "słyszy się co się chce". Posiadam to radio i przekładam do dwóch aut, przekładanie nie sprawia kłopotów, mocowania dobrze trzymają, łatwe w użyciu...Polecam
Alan 109 jest to jedno z najlepszych cb na rynku za swoją cenę. Prosta obsługa, małe wymiary, proste w użyciu. Po dostrojeniu anteny jest super, nic nie szumi, ładnie ściaga sygnał. Idealne cb dla początkujących użytkowików. Jest to moje pierwsze radio i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam!
Fajne radio za małe pieniądze, troche duży mikrofon i kabel do mikrofonu gruby i sztywny. SQ i RFgain sprawują się dobrze, w aucie cicho bez trzasków - zasięg ok 10 km. Można polecić.
Kupiłem to "coś" ponieważ miałem już kiedyś inne radyjko Midlanda .Poprzednie choć starszy model alan 100plus działało dużo lepiej niż to.Piszą tu nie którzy że uzyskują zasięg ponad 10km...... według mnie to bujda, najdalej jak mnie było słychać to około 4-5km.antena sirio ML 145 strojona.W mieście żeby dało się wytrzymać w samochodzie trzeba dobrze skręcić co wiąże się z mniejszym zasięgiem. Odradzam zakup tego radia,lepiej dołożyć trochę grosza i kupić coś lepszego.