Midland Alan-109

4,3 5 0 111 opinii / 1 pytanie
4,3

czułość
wytrzymałość

cb radio jak za tą cenę działa bardzo przyzwoicie, regulacja SQ łatwa do opanowania i ustawienia, obsługa cb bardzo intuicyjna i do tego przyjemna, wygodna "grucha" - za tą cenę jak najbardziej TAK, najistotniejszy jest oczywiście dobór anteny, bo to ona decyduje o np. zasięgu...

Mam to radio od pół roku. Jestem z niego bardzo zadowolony. Radio nawet z kiepską anteną działa rewelacyjnie, korektor do ustawiania szumów jest pierwsza klasa. W mieście w godzinach szczytu można ustawić zasięg na minimum i wtedy "słyszy się co się chce". Posiadam to radio i przekładam do dwóch aut, przekładanie nie sprawia kłopotów, mocowania dobrze trzymają, łatwe w użyciu...Polecam

Uważam, że powyższy zestaw za ceny jakie możemy go spotkać to idealne rozwiązanie. Radiotelefon nieskomplikowany, prostej konstrukcji w połączeniu z anteną sprawują się dobrze. Oczywiście nie można od tego zestawu wymagać "cudów" lecz stosunek Cena=Jakość w tym przypadku sprawdza się idealnie. Zestaw dla ludzi korzystających z Radia CB podczas tzw. wyjazdów weekendowych.

Dobry zestaw dla początkujących "mobilków" . Radio - proste w obsłudze,dobrze wykonane, niewielkie wymiary na pierwszy raz polecam bo sam mam jak narazie działa bez zarzutu. Antena - b.dobre materiały wykonania, cena przystępna, magnes 9cm dobrze trzyma dla mnie bardzo dobra. Dobry zestawdla osób, które niechcą wiele wydać a mieć dobrą jakość. Polecam.

5. a...d

Radio kiepskie ale czego można spodziewać się za tą cenę. Najniższy model midlanda nie powala. Słabiutkie filtry. Z ML-145 (Sirio) nie radzi sobie w mieście, ciągle trzeba gałami kręcić żeby uszy nie odpadły. No jasne można radio skręcić i będzie cisza ale wtedy to już tylko cisza... Nie wiem, może z krótszą i mniej wymagającą antenką radzi sobie lepiej.

Myślałem że to szumofon ale tak nie jest,za taką kasę uważam że warto go kupić,jestem wprawdzie na etapie testowania ale początek jest niezły Radio po ustawieniu SQ i Rf-gain działa przyzwoicie,brak szumów z instalacji(Fiat Panda),odbiór lekkie szumy,nadawanie czyste.Antena IC-100 (za 40zł). wystarcza.Zasięg zadowalający polecam dla nie wymagających .

Chłopak ma te radio w aucie i jest bardzo zadowolony. Niedużo kosztuje, posiada ważną funkcję, a mianowicie regulację szumów. Radio te jest zarówno proste w obsłudze jak i zamontowaniu. Ma je ponad rok i działa bez zarzutów, zawsze wyraźnie wszystko słychać, ma dosyć duży zasięg. Nie zauważyłam aby gorzej działał np. podczas deszczu czy śniegu.

8. f...8

Za takie pieniądze, super. Całkowicie wystarcza. Dobrze antenę dostroić i można spokojnie działać. Dla "maniaków" polecam lemma turbo 2000 + presidenta johansonna. (w łeb sobie idzie strzelić bo radyjko klepie na okrągło). I najważniejsze aby auto nie miało problemów z elektryką, bo nawet najlepsze radio nie będzie odbierać znakomicie.

Alan 109 jest to jedno z najlepszych cb na rynku za swoją cenę. Prosta obsługa, małe wymiary, proste w użyciu. Po dostrojeniu anteny jest super, nic nie szumi, ładnie ściaga sygnał. Idealne cb dla początkujących użytkowików. Jest to moje pierwsze radio i jestem z niego bardzo zadowolony. Polecam!

Nie wiem o czym Wy piszecie , ale oglądnijcie sobie na youtube filmiki z prezentacją innych radyjek w ok. 300zł . np. yosan pro 120 lub President Johnny I . Te radio w porównaniu do innych to jest plastikowe wielkie gówn* , ni wiem jak z tym można jezdzic. Radio umocowałem synowi w plastikowym autku na akumulator , jedynie do celów zabaw. Jedyny plus to małe i że lekkie.

;