Amica ZWM427I

Zmywarka klasy energetycznej A, pojemność 9 kompletów, poziom hałasu 49 dB
Ostatnia cena:
1405,75 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki

Amica ZWM427I - Opinie

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi
wygoda

1. uzytkownik_anonimowy

Zmywarka super się sprawuje, jest cicha i naprawdę ekonomiczna. Jej wygląd również bardzo ładnie się prezentuje w kuchni.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
  2. AnPop

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Miałam Amicę ZWS-456. Używana 12 lat bez żadnych problemów. Tak to prawda, popracowała. Macie Państwo opinię z autopsji. Gdyby nie korozja drzwi na dole i zawiasów pracowałaby dalej. No cóż, czas na emeryturę. Zmywanie, jak to w każdej zmywarce, to nie ludzka ręka. Czasami trzeba poprawić. Używa się najczęściej 2-óch programów. Reszta zbędny bajer, za który trzeba płacić.
    Dlatego też zdecydowałam się dalej na tę firmę, jak będzie, czas pokaże. Poza tym tańsza niż Bosch, Siemens itd. Uważam, że nie warto w tym przypadku przepłacać z firmę.

Zalety
    • Nie ustępuje jakością produktom droższym.
    • Nieduży kosz zakupu, wystarczająca ilość programów. Trwała - poprzednia.
    • Nowa- czas pokaże
    Wady
    • Brak - poprzednia.
    • Nowa - mam nadzieję, że też nie.
  3. jolka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

proszę o podpowiedź nabyłam zmywarkę amica 427 w, od kilku dni ją używam, jestem więc nowicjuszem. Załadowałam górny kosz czyli 1/2 wsadu i uruchomiłam program krótki 30 min., po zakończeniu zmywania tabletkę znalazłam w dolnym koszu nie zużytą w folii, nie wiem jak to się stało włożyłam ją do pojemnika umieszczonego na drzwiczkach, czyli nie została zużyta, zmywanie odbyło się w samej wodzie. Drzwiczki były zamknięte, może ktoś miał taki dziwny przypadek.

4. hekek1

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Dobra zmywarka za niewielkie pieniądze. Jest względnie cicha, oszczędza prąd i wodę. Zmywa skutecznie nawet na tanich środkach "Clean" z Kauflandu. Solidnie zbudowana, nic się nie psuje, wszystko działa jak należy. Regulowany kosz ułatwia załadunek.
    Minusy to długie programy intensywny, 3w1 i codzienny, chociaż zdaję sobie sprawę, że związane jest to ze specyfiką tych ustawień. Naczynia w zagłębieniach bywają lekko niedosuszone.

Zalety
    • łatwość załadowania, wiele ustawień, cicha, wydajność, użyteczność
    Wady
    • długość pracy
  5. mariusznie_mczak

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Cieszymy się taka zmywarką od roku. Wiele osób odradzało nam zakup zmywarki AMICA, bo podobno innych firm są lepsze-nieprawda. Zmywarka jest super. Mieści się w niej kilka kompletów naczyń. Naczynia po umyciu są czyste i błyszczące. Jak na taką dużą zmywarkę jest cicha ,nie zużywa dużo wody. Jest energooszczędna. Polecam.

Zalety
    • łatwość załadowania, cicha, użyteczność
  6. dana

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

woda wylewa się w czasie zmywania filtry czeste węże nie zagięte i to nie pierwszy raz

kiedyś miałam lodówkę tej firmy i były z nią kłopoty zawsze mówiłam że z tej firmy już nic nie kupię
    no i dałam się namówić na zmywarkę i ........ cholera znowu problem
    zainstalowana jest od miesiąca

7. paulinahoof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Zmywarka ta radzi sobie doskonale nawet wtedy, kiedy naczynia są bardzo brudne. Obchodzi się z nimi delikatnie. Nie zdarzyło mi się nidgy, by któreś naczynie się pobiło. Zmywarka ta świetnie wyczyści nam także plastykowe miski czy kubki. Jest świetna. Polecam każdemu.

Zalety
    • cicha, użyteczność
  8. xxxxkicia5xxxx

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Jedna z najbardziej przydatnych i dobry zmywarek . Posiada ona bardzo dobrą klasę energetyczna . Zużywa niezwykle mało wody i energii . Świetnie radzi sobie ze zmywaniem zarówno talerzy , szklanek czy też różnego rodzaju garnczków . Polecam :) Wydajna i nie awaryjna .

Zalety
    • łatwość załadowania, spore możliwości, wiele ustawień, cicha, wydajność, użyteczność