BaByliss BAB2225TTE

4,6 5 0 8 opinii / 5 pytań

szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie BaByliss BAB2225TTE i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Kinga

Mimo swoich zalet, długi kabel, możliwość kręcenia włosów to po roku użytkowania stwierdzam, że za tą cenę nie spełniła moich oczekiwań. Bardzo łatwo się nią oparzyć, bez rękawicy termoochronnej prostowanie to męczarnia. I największy minus jeśli chodzi o użytkowanie to szarpanie włosów na wąsko zakończonej końcówce. Włosy nie są ładnie wygładzone przez dłuższy czas, puszą się. W porównaniu do mojej wcześniejszej prostownicy w niższej cenie jakość gorsza

Zalety
    • szybkie nagrzewanie się płytek
    • szybkość nagrzewania
    • wielozadaniowy
    Wady
    • łatwy w obsłudze
    • szarpie włosy na końcówce
    • wymaga wprawy żeby się nie oparzyć
  2. Kasia

Nie mam jeszcze wyrobionego zdania, ponieważ ostatnio jestem zapracowana i nie miałam czasu na dobre przetestowanie lokówki. Zachwyca mnie w niej wielozadaniowość - jednym urządzeniem możemy prostować włosy, tworzyć fale oraz różne rodzaje loków. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Szybko można się nauczyć obsługi urządzenia, zwłaszcza że dołączona jest do niego płyta z filmem. Mnie zachwyciło w tej lokówce to, że nie jest duża, a jestem nią w stanie stworzyć wiele różnych fryzur, więc na pewno będę ją ze sobą zabierać na imprezy wyjazdowe. Minusem jest niestety brak stojaka, na którym można by postawić nagrzaną lokówkę (w obudowie lokówki znajduje się natomiast mała wypustka, żeby ją postawić, ale trzeba uwagi, by dobrze to zrobić i by się nie przewróciła, więc stojak byłby lepszy). Przeszkadza mi tej brak rękawicy termoochronnej, bo trzeba wprawy, by się tą lokówką nie poparzyć nie używając rękawic. No ale takie rękawice można też spokojnie gdzieś dokupić za niewielkie pieniądze.

Zalety
    • łatwy w obsłudze
    • poręczny
    • wielozadaniowy
    • załączono płytę cd z demonstracją użycia
    Wady
    • brak rękawicy termoochronnej
    • brak stojaka
  3. Patrycja

Super produkt

4. Agata

Bardzo dobra uniwersalna lokówko prostownica.

5. m.

jestem zadowolona, cieszę się, że wybrałam właśnie ten produkt, polecam wszystkim.

Zalety
    • długi obrotowy kabel
    • regulacja temperatury
    • szybkie nagrzewanie się płytek
  6. Tomasz

Prezent dla dziewczyny. Była bardzo zadowolona :)

7. Zbigniew

Spełnia oczekiwania

8. Kasia

Fajny sprzęt

Zalety
    • brak stojaka
    • długi obrotowy kabel
    • głośność pracy
    • łatwy w obsłudze
    • poręczny
    • regulacja temperatury
    • szybkość nagrzewania
    • załączono płytę cd z demonstracją użycia
    Wady
    • brak rękawicy termoochronnej