Imię wiatru

Patrick Rothfuss, rok wydania 2012, format 13 x 20 cm, wydawnictwo: Rebis

Zobacz inne produkty z kategorii Fantastyka i fantasy

Imię wiatru - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Imię wiatru i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
jakość wydania
niska cena
Ciekawa
Bardzo fajna książka, dobry papier.
Świetna historia dla każdego miłośnika fantastyki. Bardzo przyjemnie się czyta. Polecam
Zalety
akcja
niska cena
Wady
miękka okładka
Godna polecenia dla każdego miłośnika fantastyki. Warto przeczytać choćby ze względu na to, że nie jest to jedna z tym przewidywanych historii które w dużej mierze są mocno powtarzalne
Zalety
akcja
jakość wydania
miękka okładka
Książka jest napisana bardzo dobrym stylem . Posiada całkiem niezły klimat , dzięki czemu świetnie się ją czyta . Fabuła jest dość fajna . Nie idzie za oklepanym schematem tylko szuka nowych dróg . Niestety w niektórych momentach książka nudzi . Bardzo fajna . Polecam
Początkowo nie za bardzo chciałem ją przeczytać, ale po kilkunastu stronach mnie wciągnęła. Ciekawa fabuła, niestety w niektórych momentach zbytnie przeciąganie wszystkiego w czasie (przynudzanie), ale jeśli ktoś się przełamie to nie pożałuje, bo książka warta jest przeczytania. Aktualnie czekam na kolejną część.