Camry CR1113

4,5 5 0 34 opinie / 4 pytania
4,5

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Camry CR1113 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. I

To jakaś piękna tragedia. Strach na to płytę położyć i zaorać ją tym gwoździem. Za tę pieniądze nie da się zrobić gramofonu

2. Rafał

Mój synek jest zadowolony.

Gramofon po kilku miesiącach użytkowania zaczyna bardzo obniżać jakoś odtwarzania

Zalety
    Wady
    • jakość dźwięku
    • stosunek jakości do ceny

Kupiłam go na prezent dla dziadka, był zachwycony słuchając swojej kolekcji winyli. Jak nabardziej polecam, jest znakomity. Ma wbudowane także radio.

5. necrosisofmind

Gramofon działa bez zarzutu. Dźwięk słaby, ale po podłączeniu kolumn do niczego nie można się przyczepić. Zaletą jest też wejście aux in. Budzika ani radia nie sprawdzałam (nie podoba mi się giętka "antena"). Ma ładny retro wygląd.

Zalety
    • stosunek jakości do ceny
    • wygoda używania
    Wady
    • jakość dźwięku
  6. S...k

Szału nie ma, lecz spełnia swoje zastosowanie, jakość dźwięku niezła. po podłączeniu kolumn gra cicho i trzeba ustawiać na prawdę głośno (w porównaniu do innych rzeczy podłączanych do nich to 1/3 dźwięku). Oddałem go z tego powodu na gwarancji i dostałem nowy, ale jest to samo, więc raczej to wina konstrukcji gramofonu. Ogólnie ładny wygląd. Zegara i radia nie sprawdzałem.

7. tomekb

ciekawa stlistyka

8. Grażyna

Ok

9. henryk

produkt bardzo dobry

10. rafał

dobry sprzęt za taką kwotę