Camry CR1113

4,5 5 0 34 opinie / 4 pytania
4,5

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Camry CR1113 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Gramofon jest sprawny, ładny do niczego nie można się przyczepić za taką cenę. Dodatkowo posiada również wbudowane radio.

2. tomekb

ciekawa stlistyka

3. wojtek.k

Gramofon dobrze odtwarza nawet trochę starsze i porysowane płyty. Brakuje mu mocy grania (kilka watów to jednak trochę mało). Jaka cena taki produkt. Dobry gramofon dla nie wymagających cudów za 180 zł. Radia nie używałem, ale gra.

4. andrzej

ok dobry do odsłuchania płyt winylowych nie można traktować produktu jako koncertowego

5. bulek

produkt dobry do bieżącego przesłuchiwania płyt winylowych oraz radio ok

Kupiłam go na prezent dla dziadka, był zachwycony słuchając swojej kolekcji winyli. Jak nabardziej polecam, jest znakomity. Ma wbudowane także radio.

Gramofon po kilku miesiącach użytkowania zaczyna bardzo obniżać jakoś odtwarzania

Zalety
    Wady
    • jakość dźwięku
    • stosunek jakości do ceny
  8. necrosisofmind

Gramofon działa bez zarzutu. Dźwięk słaby, ale po podłączeniu kolumn do niczego nie można się przyczepić. Zaletą jest też wejście aux in. Budzika ani radia nie sprawdzałam (nie podoba mi się giętka "antena"). Ma ładny retro wygląd.

Zalety
    • stosunek jakości do ceny
    • wygoda używania
    Wady
    • jakość dźwięku
  9. rafał

dobry sprzęt za taką kwotę

10. rabinio

Za taką cenę produkt bardzo dobry