Monitor AOC 27" I2757FM

Przekątna monitora: 27 cali, Technologia: LCD, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 5ms, Matryca: IPS, Głośniki: Posiada wbudowane głośniki
4,4
779,99 Idź do sklepu
Wygodne zakupy online

nowoczesny wygląd
odwzorowanie kolorów

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie AOC 27" I2757FM i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Monitor ładny, duży, kolory jak przystało na matryce IPS wyśmienite. Niestety tutaj zalety się kończą. Przede wszystkim żałosnej jakości czerń, mój pokój jest wieczorami zaciemniony, wtedy monitor uwydatnia tę wadę jak też nierównomierne podświetlenie. To psuje skutecznie frajdę z mrocznych gier oraz filmów gdzie poprzez czerń budowane jest napięcie. Menu OSD ma sporo opcji kalibracji ale obsługa przycisków dotykowych jest utrudniona - raz łapie raz nie. Podstawkę można odczepić i podeprzeć monitor o wystające ramie z obudowy, a mówię o tym bo mój egzemplarz miał te ramię lekko krzywe i w takiej konfiguracji wada została zniwelowana no ale tak być nie powinno. Radzę przy odbiorze sprawdzić u siebie bo dla perfekcjonisty takie coś to dramat.

Zalety
    • 27 cali :)
    • brak smużenia obrazu
    • nowoczesny wygląd
    • odwzorowanie kolorów
    Wady
    • bardzo chwiejna podstawka
    • dodatkowo w m
    • przy odległości około 40 cm i mniej od m
    • sterowanie ustawieniami w menu osd jest
  2. Seay14

Zbyt krótki czas na przetestowanie lecz narazie wporządku.

Szukałęm monitora 27 cali który służyłby głównie do oglądania filmów, internetu i grania. Miałem brać LG lecz wtedy znalazłem tego AOC. Świetny wygląd, bardzo dobra jakość wykonania. Dobre podświetlenie matrycy. Jak na IPS i tą kwotę jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam

• jakość wykonania
    • ko
    • rozmiar
  4. Arek

Jestem pozytywnie zaskoczony monitorem firmy AOC, który spełnia się we wszystkich rozwiązaniach (multimedia, gry). Wszystko, co mogę napisać, napisałem już w skrótowych cechach produktu i tylko bym się powtarzał. :) Polecam.

Zalety
    • 2 hdmi
    • 27 cali :)
    • brak smużenia obrazu
    • dobry stosunek jakości do ceny
    • duże możliwości konfiguracyjne
    • niskie zużycie prądu
    • przyciski dotykowe
    Wady
    • krótki kabel zasilający
    • na głośniki monitora nie ma co liczyć

Produkt jak najbardziej zgodny z opisem jestem z niego bardzo zadowolony gorąco polecam ten produkt.

Zalety
    • 27 cali :)
    • nowoczesny wygląd
    • odwzorowanie kolorów
  6. Nowaj

Ciężko o lepszy monitor 27'' poniżej 1k zł.

• czas reakcji
    • jakość obrazu
    • osd
    • responsywność
    Wady
    • nie znalazłem

Muszę przyznać, że na początku skusiła mnie jego bardzo dobra cena. Jednakże ostrożnie podszedłem do zakupu tego modelu gdyż co to za firma AOC - może lepiej dołożyć te kilkadziesiąt złotych i kupić LG lub Samsunga .... NIE ... Jestem bardzo mile zaskoczony :) Ten model idealnie pokazuje jak nie warto sugerować się markom - bo często i gęsto nawet w przypadku LG czy Samsunga przepłaca się grubo za markę. No ale od początku.
    Sam monitor wygląda bardzo elegancko. Cieniutki, wąska ramka. Wykończony plastikiem imitującym aluminium. Wg mnie same plusy. Nie odbiega niczym od topowych modeli LG czy Samsunga ( o Benq czy Asusie się nie wypowiadam bo dla mnie są po prostu paskudne) Ciekawostką przy tym monitorze jest podwójny system montażu. Monitor może stać na standardowej nóżce lub jak ramka fotograficzna bez niej ( wtedy wygląda jeszcze fajniej). Kiedyś taki patent stosowało LG ale monitor był strasznie niestabilny. W przypadku tego AOC jest idealnie. Przyciski dotykowe reagują idealnie - i są nieczułe na spoconą rękę - u konkurencji sporo gorzej.
    Co do jakości obrazu. Zastosowana matryca IPS jak i w przypadku LG wyświetla nienaganny obraz. Miałem poprzednio model LG ale bardzo przeszkadzało mi nierównomierne podświetlenie matrycy. W przypadku tego modelu wszystko jest tak jak powinno być. Wyposażony w 2 HDMI i MHL pozwala podłączyć pod siebie wszystko co jest potrzebne. Dobre menu z predefiniowanymi ustawieniami na różne tryby pracy ( gra, sport film itp) też jest fajne - nie trzeba się znać :). Kąty jak w IPSie - bardzo dobre.
    Co najważniejsze. Ja dużo gram w FPSy i ważne było dla mnei aby monitor nie smużył ani nie lagował - i tak jest. Wszystkie gry i filmy działają perfekcyjnie - włącznie z piłka nożną i tenisem z cyfrowego polsatu :). No i oczywiście wbudowane głośniki - mimo że nie najpotężniejsze to w zupełności wystarczą

Wniosek jaki moge wysnuć jest tylko jeden. Firma AOC ( mimo że dziwnie brzmi) ma doskonały model 27 calowego monitora. Wyposażony we wszystko co powinien mieć monitor - doskonałą matrycę, głośniki, 2 cyfrowe wejścia, wyjście słuchawkowe i nienaganny wygląd wraz z wysoką jakością wykonania. Do tego wszytskiego 3 letnia gwarancja i CENA SPORO niższa niż konkurencji, Na reszcie można mieć duży i porządny monitor za rozsądne pieniądze - i nie trzeba tutaj przepłacać za markę.

Gratuluje firmie AOC i namawiam niezdecydowanych

Zalety
    • 27 cali :)
    • jakość wykonania
    • odwzorowanie kolorów
    • wyposarzenie