Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Rodi Air Protect Brown Earth 15-36Kg

Metoda montażu: Pasy samochodowe, Kierunek montażu: Przodem do kierunku jazdy, Uprząż: Brak uprzęży, Posiada ochronę boczną: Tak, regulacja zagłówka: Tak, regulacja siedziska: Tak
ZGARNIJ RABAT NA BLACK FRIDAY!

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Maxi-Cosi Rodi Air Protect Brown Earth 15-36Kg i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Spicy Pink 15-36kg

Fotelik prosty w obsłudze, dobrze wykonany moja starsza córka radzi sobie z ustawieniami oraz z zapięciem pasa wg mnie cena mogłaby być niższa polecam.

Gorąco polcam.Fotelik na prawdę super.Poleciła mi go również osoba ,która posiada taki fotelik.A co najważniejsze bezpieczny.Bardzo wygodny w montażu i na długo wystarczy.Dziecko również zadowolone.Polecam.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Intense Red 15-36Kg

Fotelik bardzo wygodny,moje dziecko jest bardzo zadowolone polecam wszystkim którzy zakupią ten fotelik:)

4. Nutrmax

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Total Black 15-36Kg

Bardzo wygodny, ergonomia super i bezpieczeństwo .

5. Agnes

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Divine Denim 15-36Kg

Fotelik jest lekki i poręczny, łatwy do zamontowania, wygodny dla dziecka. Ładna kolorystyka. Polecam.

Zalety
    • bezpieczny
    • ładna kolorystyka
    • wygodny
  6. Ela

Bardzo dobry fotelik z możliwością odchylenia oparcia.

super

8. Marcin

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Dress Blue 15-36kg

Bardzo wygodny fotelik, pozwalający na przestawienie w tryb "spania". Bardzo dobre wyniki w testach zderzeniowych.

9. aktanka

Kupowany fotelik jest drugim fotelikiem, dla drugiego dziecka, wcześniej był niemal identyczny Maxi Cosi XR. Produkt najwyższej jakości, lekki, bezpieczny i do tego ładny. Opcja spania praktyczna w czasie dłuższych podróży. Polecam!!!

10. ccc

fotelik solidny, dobrze się prezentuje, wygodny dla dziecka, praktyczny i bezpieczny