Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Rodi Air Protect Brown Earth 15-36Kg

Metoda montażu: Pasy samochodowe, Kierunek montażu: Przodem do kierunku jazdy, Uprząż: Brak uprzęży, Posiada ochronę boczną: Tak, regulacja zagłówka: Tak, regulacja siedziska: Tak
PROMOCJA! 50PLN 500PLN

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Maxi-Cosi Rodi Air Protect Brown Earth 15-36Kg i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Intense Red 15-36Kg

Zakup sprzed miesiąca i zdecydowanie polecam, mój synek jeździ z uśmiechem na twarzy i przede wszystkim jest mu bardzo wygodnie czego o poprzednim zakupie nie mógłbym napisać. Super wybór

2. 4...9

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black 15-36Kg

Bardzo dobry fotelik, przy wyborze kierowałam się przede wszystkim testami bezpieczeństwa. Fotelik rewelacyjnie sprawdził w długiej trasie 16 h. Wysoka jakość materiałów, bardzo łatwy w zamontowaniu w samochodzie. Jedyna wada fotelika ta za mały pochył do spania.

świetny fotelik, w porównaniu do total black, lepszy materiał, a sam fotelik bardziej wypełniony gąbką, w total black (który zakupiłam dla pierwszego dziecka) gąbki na siedzisku w zasadzie brak. Najlepszy jednak był black reflection, niestety już nie dostępny, materiał użyty do wykończenia był bardzo przyjazny dla dziecka

Zalety
    • ciekawy materiał
    • lepsze wykończenie
    • wypełnienie siedziska

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Total Black 15-36Kg

Bardzo pozytywna

Zalety
    • mozliwosc delikatnego odchylenia
    • system air protek

Wsiadanie do tego typu fotelika jest latwiejsze dla dziecka, choc moja corka narzeka ze pas uciska ja w brzuch i chce wrocic do poprzedniego fotelika (rozkladany "kubełek" 9-36kg konkurencji :-) ). Pas bezpieczenstwa dosc ciezko przesuwa sie w prowadnicy i mam wrazenie ze o cos haczy podczas wysuwania. Do rozlozenia fotelika ja dziecko zasnie trzeba niestety wysiasc z auta i rozlożyć fotelik. Neistety foteliki tego typu tak maja gdyz nie maja zadnego punktu podparcia niz kanapa w aucie. Sama kotwica to kawalek plastiku z gumka wiec ona niewiele tu pomaga

Zalety
    • sciagany pokrowiec
    Wady
    • cieżko zmienić pozycję-rozlożyc/złozyc

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Dress Blue 15-36kg

Fotelik zgrabny lekki , ma kilka cennych opcji regulacji , dobrze dopasowany do ciała dziecka.

Zalety
    • lekki
    • rozkładany

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Walnut Brown 15-36Kg

Fotelik bardzo lekki. Materiał przyjemny w dotyku.
    Uwaga na kolor - w rzeczywistości jest o wiele ciemniejszy niż na zdjęciach!

Zalety
    • lekki
    • materiał bardzo przyjemny w dotyku
    Wady
    • kolor inny niż na zdjęciu - dwa odcienie

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Maxi-Cosi Rodi Ap Air Protect Spicy Pink 15-36kg

Fotelik prosty w obsłudze, dobrze wykonany moja starsza córka radzi sobie z ustawieniami oraz z zapięciem pasa wg mnie cena mogłaby być niższa polecam.

10. karola

fotelik stabilny, uszyty z miłego materiału, podobno wygodny -opinia dziecka :) polecam