FERGUSON ARIVA 250 COMBO - Opinie

jakość obrazu
łatwość obsługi

1. Krzysiu03

Oferowany sprzęt jest funkcjonalny, ergonomiczny, posiada nowoczesny design i co najważniejsze spełnia swoje zadanie. Polecam!

Zalety
    • jakość wykonania
    • profesjonalne menu ekr
    • obsługa dvbt i sat jednocześnie
    • obsługa kart kodowanych i wifi
  2. Użytkownik serwisu heureka.cz

To mój pierwszy sprzęt tego typu. Jeszcze nie miałem możliwości przetestować połączenia satelitarnego, DVD-T działa ok., łącznie z odtwarzaniem.

Zalety
    • Cena
    Wady
    • Niestety tylko 1 DVD-T tuner
  3. miś

Po zakupie odbiornik zadziałał z przycisków ale nie było komunikacji z pilotem. Pomoc techniczna FERGUSON jest bardzo trudno dostępna.

Zalety
    • Wygląd
    Wady
    • Brak komunikacji z pilotem
  4. Użytkownik serwisu heureka.cz

Kupiłem go ze względu na niska cenę i jestem z niego zdowolony. Polecam wszystkim co nie chcą wydawać mnóstwo pieniędzy na markowy produkt.

Zalety
    • Suer obraz i dzwięk, szybkie ustawienia
    • sateita jest jż ustawiona w odbiorniku. Niska cena odpowiiada kilku niedostatkom, jeśli wytrzyma 4 lata będę zadowolony.
    Wady
    • Videa z Youtube sięzacinają, chyba mam cos źle ustawione
  5. Użytkownik serwisu heureka.cz

po doświadczeniach z poprzednimi modelami Fergusona nie wybrałbym dla siebie innej marki. Odpowiadają mi obsługa, ustawienia, prostota.

Zalety
    • wszystko w jednym
    • możliwość odtwarzania z dysku zewnętrznego
    • prosta obsługa
  6. uzytkownik_anonimowy

Super produkt. Z nowym softem wszystko działa jak złoto! Naprawde nie ma się co zastanawiać . Szybka praca i solidność. Zero restartów itp.

Zalety
    • solidność, duży zakres regulacji, łatwość użycia, łatwość montażu
  7. Karolina

Nie dawno zakupiłam ten produkt i na razie nie znalazłam żadnej wady, menu jest dosyć intuicyjne.

Zalety
  8. miś

Pilot traci pamięć po każdorazowym uruchomieniu telegazety. Czułość anteny słabsza niż w innych odbiornikach. Serwis niedostępny.

Zalety
    • Wygląd
    Wady
    • Usterki których nie ma z kim wyjaśnić.
  9. Użytkownik serwisu heureka.cz

Wybrałem to urządzenie przede wszystkim dlatego że posiada wiele prostych funkcji i można je połączyć z siecią LAN. Polecam.

Zalety
    • Idealne urządzenie.
    Wady
    • W dużej mierze jest problem z czytelnością napisów na pilocie, dla okularników sprawia to duży problem.
  10. Użytkownik serwisu heureka.cz

Wybrałam go ze względu na DVB-T i DvB-S2, internetowe radio Przyjazny użytkownikowi set-top box.

Zalety:

Wady: