Goclever Navio 505 PL - Opinie

ekran
łatwość obsługi
szybkość działania

1. uzytkownik_anonimowy

Moja ocena wynika głównie z tego iż, nawigacja ma wgraną dosyć nie dokładną mapę , złe rozstawiane uliczki oraz brak lokalizacji numerów domów/mieszkań. Plus natomiast to głównie to iż jest duża , przejżysta oraz dotyk nie jest pierwszej jakości. Bateria mimo tego iż nowa jest SŁABA. Jak dla siebie NIEPOLECAM, jak dla wroga - polecam z całego serca !

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
    Wady
    • słaba jakość wykonania, nie spełnia oczekiwań, słaby sygnał GPS, słabe mapy, słaby dotyk, wolna funkcjonalość
  2. uzytkownik_anonimowy

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
  3. darcio111

witam kupilem sobie takie cudo i nie polecam dwa razy w serwisie bo gubi gps i uslyszalem ze to moja wina bo niby navi pracuje na orginalnej mapie wiec ja osobiscie nie polecam bo jestem 200 stowki w plecy a serwis to jakas dziecinada a nie serwis nie polecam lepiej dolozyc stowke i kupic cos lepszego niz te go,,,,no pozdrawiam

Wady
    • gubi gps
    • ładnie wykonane
  4. Gola

Bardzo przyzwoite urządzenie w dobrych pieniądzach ... Odblokowana fabrycznie , automapa działa jak powinna nic nie tnie i szybko wyczytuje trasy...

Widoczność w słońcu dobra co do ekranu to faktycznie w kątach lepiej używać rysika :)

Zalety
    • Tani , działa najnowsza automapa, duży wyświetlacz
  5. zawiedziony

Wybrałem z uwagi na darmową aktualizacje map, niestety nie możliwa do przeprowadzenie pomimo zarejestrowania produktu nie przychodzi email z aktualizacją.Serwis nie odpowiada na emaile, telefonicznie olewają klientów
    Ekran dotykowy działa beznadziejnie
    Odradzam wszystkim ,szkoda nerwów i pieniędzy

• tani
    Wady
    • brak aktualizacji map pomimo zapenień
    • ekran
    • ekran dotykowy nie działa sprawnie
    • serwis olewa klientów
    • szybkość działania
  6. Jaroslaw

To moja pierwsza nawigacja jaka używałem w życiu. Nie miałem żadnych problemów z odnalezieniem sie w menu, wszystko intuicyjne. Sam sprzęt ładny z wyglądu, dobrze spasowany. Czasami trochę sie przytnie, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Zdarzało sie, że dość dług szukał sygnał gps.

Zalety
    • ładnie wykonane
    • tani
  7. uzytkownik_anonimowy

Świetny produkt w stosunku do ceny. Dość czytelny wyświetlacz, bateria trzyma 2 godz. Używam kilku map które działają bez problemu na tym urządzeniu. Używam ja codziennie i jestem zadowolony tak samo jak z poprzedniej nawigacji za którą zapłaciłem 1300zł. Więc po co przepłacać???

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  8. Samochodzik77

Nawigacja warta zdecydowanie tej ceny. Bardzo pomocna podczas podróży. Bardzo szybko wyznacza nową trasę. Nie zawiesza się. Zdecydowanie polecam.

Zalety
    • zgrabny, szybkość łączenia z satelitami, łatwe menu, czytelność, łatwość w ustawieniach
  9. uzytkownik_anonimowy

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  10. uzytkownik_anonimowy

Nawigacja super, duży wyświetlacz i przejrzyste menu. Mapa która wgrana jest oryginalnie nie bardzo nadaje się do użytku, dopiero po wgraniu automapy, nawigacja poprowadzi prosto do celu.
    Myślę, że to dobry towar za rozsądne pieniądze.

Zalety
    • zgrabny, szybkość łączenia z satelitami, łatwe menu, czytelność