Stretching Ilustrowany przewodnik

Clemenceau Jean-Pierre, Delavier Frederic, Gundi, rok wydania 2012, wydawnictwo: PzWL
4,1
Ostatnia cena: 163,00

Zobacz inne produkty z kategorii Nauki medyczne

Stretching Ilustrowany przewodnik - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Stretching Ilustrowany przewodnik i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,1
akcja
jakość wydania
ładne ilustracje
większość ćwiczeń wymaga sprzętu
Świetne ćwiczenia na rozciąganie mięśni po treningu - bardzo dobrze zilustrowane. Różnorodne warianty ćwiczeń na te same grupy mięśniowe. Opis ćwiczeń wyczerpujący, ze zwróceniem uwagi czego nie należy robić! Na końcu książki zestawy ćwiczeń rozciągających przygotowane pod kątem różnych dyscyplin sportowych.
Super książka
Opis Ćwiczeń z rysunkami anatomicznym - bardzo dokładne / miłe dla oka
super ksiazka jak wszystkie z tej serii
Ocena: 4,5/5
Bardzo przystępne opisy i ilustracje, pomocne zarówno dla zawodowych sportowców jak osób aktywnych, dbających o zdrowie.
bardzo dobra pozycja, ale dla osób początkujących, ja osobiście nie znalazłam tam nic, czego bym wcześniej nie znała, więc zwróciłam, ale ogólnie pozycja godna polecenia, szczególnie ze względu na ilustracje
Po książce wydanej przed wydawnictwo medyczne za taką cenę spodziewałam się więcej informacji na temat prawidłowego wykonywania ćwiczeń, więcej ćwiczeń nie wymagających dodatkowego sprzętu oraz więcej alternatywnych wersji ćwiczeń (są pokazane opcje łatwiejsze/trudniejsze, ale brak różnorodności).
Zalety
ładne ilustracje
Wady
większość ćwiczeń wymaga sprzętu
Ocena: 0,5/5
Wyjątkowo słaba pozycja, zasób ćwiczeń bardzo ubogi, zmarnowane pieniądze. Stanowczo nie polecam!

Produkty rekomendowane