Halmar Łóżko Dla Dziecka Leonie

4,3

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Halmar Łóżko Dla Dziecka Leonie i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Magdalena

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu transakcji. Wszystko przebiegło sprawnie i bez zadnych zastrzeżeń

Nie wypowiem się na temat bezpieczeństwa czy wygody bo to bezsensowne kryteria dla łóżka. Wystawiam natomiast negatywny komentarz ze względu na to iż łóżko jest niedopracowane a może z premedytacją zmniejszono ilość części łózka (dla obniżenia kosztów) czego rezultatem jest:
    - brak sztywności łóżka i skrzyni na pościel/2 materac
    - łóżko nie trzyma kątów (nie da się przestawić łóżka podnieść aby się nie pokrzywiło - co w sumie już napisałem
    Moje dodatkowo miało zwichrowane (wybrzuszone) "listwy" łączące oba wezgłowia przez co na pierwszy rzut oka widać iż nie jest proste.
    Niby ładnie wygląda można na tym spać ale pozostawia duży niesmak.
    Zdecydowanie nie polecam!

Wady
    • łatwość montażu

Łóżko ładnie wygląda i nie jest za wysokie co dla mnie jest plusem. ŁÓŻKO WYKONANE Z PŁYTY MDF SOSNOWY JEST TYLKO STELAŻ. Niestety dolna szuflada jest niefunkcjonalna, wsunięta tylko pod łóżko bez jakichkolwiek ograniczeń (prowadnic) rysuje boki łóżka co na białej emalii jest od razu widoczne. Dodatkowo kółka bez hamulców - nie można zabezpieczyć aby łóżko nie "jeździło" gdy dziecko się poruszy siedząc czy śpiąc na łóżku.

Rzeczywiście łóżko łatwe w montażu. Czy wygodne? Materace zbyt miękkie. Siadając zapadam się choć nie tak, że czuć szczebelki dna. Łóżko kupione głównie dlatego, że się rozsuwa na dwie niezależne części. I działa to bez zarzutu tyle, że dolna część powinna mieć kółka z blokadą - jeździ dość mocno, nawet na dywanie podczas zmiany pozycji we śnie. No i ostatni minus... Dno zapadło się i wymaga naprawy po około 2 tygodniach użytkowania. Żerdzie podtrzymujące dno i materac mocowane do ramy łózka wyrwały się - użyto nie wkrętów lecz grubych zszywek, nie mylić z gwoździami gdyż można je było wygiąć palcami. Porażka!!! Ale za to jest ładne i tylko tyle. Nie polecam.

• wygoda
  5. maic

porządne i funkcjonalne

6. Agnieszka

Łóżko łatwe do złożenia, solidnie wykonane, stabilne i wydaje się być bardzo wytrzymałe. Ponadto ładnie się prezentuje a dolna szuflada może służyć zarówno jako drugie łóżko jak i szuflada na pościel. Stelaż w dolnej szufladzie jest taki sam jak w łóżku (solidny).

7. Justyna

jak wyżej

Zalety
    • łatwość montażu
    Wady
    • brak
  8. iWONA

ŁATWE W MONTAŻU, ŁADNIE WYKOŃCZONE

9. darecki

Produkt godny polecenia rodzicom, którzy boją się się że ich pociechy mogą w nocy pospadać - do podłogi nie jest za daleko :)

Zalety
    • prostota
    Wady
    • na razie brak

łóżeczka bardzo fajne,wygodne w spaniu,i funkcja dodatkowego spania narazie super się sprawdzają aby tak dalej