Dumel Discovery Duży Mówiący Statek Piracki Pol 38075

4,9

1. Daniel

Zabawka super 1,5 synek zachwycony polecam

2. mirek

super wykonanie,wysoka jakosc plastikow

3. Edi

Fajny statek synek bardzo zadowolony

4. karinae

Statek kupiony synkowi na pierwsze urodziny przypadł do gustu zarówno jubilatowi, jak i starszemu, czteroletniemu synkowi. Dobrze, że młodszy synek nie jest jeszcze mocno przywiązany do swojej własności, bo mogłoby się to skończyć wielką awanturą :) Statek zrobiony bardzo solidnie, kolorowy, piękne wierszyki i melodyjki, dużo do odkrywania, zarówno dla malucha, jak i dla przedszkolaka. Pomimo, że nie jest to najtańsza zabawka, zdecydowanie jest warta swojej ceny. Gorąco polecam.

Zalety
    • bardzo dobre wykonanie
    • ciekawe rymowanki
    • duzo przyciskow
    • dzwieki w jezyku polskim
    • mozna przywizac i ciagnac za soba
    • otwierany bok statku ze skarbem
    • wytrzymałość
  5. teresa

Pozytywna

6. Katarzyna

solidny

7. sylwia

8. Justyna

Bardzo jestem zadowolona z zabawki, jedna z niewielu z tego wieku dziecka która zatrzymaliśmy na dłużej.. Na początku ja zostawiłam bo ładnie wyglądała na meblach ale wszystkie dzieci które nas odwiedzały chciały się nią bawić nawet te 4/5 letnie i tak została aż urodził się drugi syn i też chętnie się nią bawil już od 7 miesiąca. Teraz ma prawie 10 miesięcy i jest to zdecydowanie jego ulubiona zabawka!

Zalety
    • bardzo dobre wykonanie
    • ciekawe rymowanki
    • daje dużo zajęcia dziecku
    • duzo przyciskow
    • dzwieki w jezyku polskim
    • otwierany bok statku ze skarbem
    • wytrzymałość
  9. 7...1

Świetnie wykonana, kolorowa, pełna bardzo przyjemnych melodyjek i dźwięków, a także światełek. Synek dostał ten statek na pierwsze urodziny. Bawi się nim codziennie. Upodobał sobie zwłaszcza wyjmowane figurki piratów i zwierzątek siedzących na jednym z masztów (papuga i małpka). Super produkt, trudno się nim znudzić.

10. Anna

Mój synek dostał ją na 2 urodziny i to był świetny prezent. Statek ma kółka, więc można nim "pływać" po podłodze, ma sporo piosenek, melodii i dźwięków. Otwiera się dolny pokład. Mój synek co chwila się nim bawi. Polecam