Dumel Discovery Duży Mówiący Statek Piracki Pol 38075

4,9 5 0 33 opinie / 4 pytania
4,9

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Dumel Discovery Duży Mówiący Statek Piracki Pol 38075 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 4...f

Mój syn 17 miesięczny ma tą zabawkę od 3 miesięcy i po prostu uwielbia ją. Codziennie bawi się nią, ponieważ wydaje ona super dźwieki i posiada wiele ciekawych dla dziecka opcji. Naprawdę polecam!!!

2. 7...1

Świetnie wykonana, kolorowa, pełna bardzo przyjemnych melodyjek i dźwięków, a także światełek. Synek dostał ten statek na pierwsze urodziny. Bawi się nim codziennie. Upodobał sobie zwłaszcza wyjmowane figurki piratów i zwierzątek siedzących na jednym z masztów (papuga i małpka). Super produkt, trudno się nim znudzić.

3. sylwia.sijer

Zabawka bardzo przypadła do gustu mojemu 18 miesięcznemu synkowi,Polecam wszystkim rodzicom,zabawka jest bardzo solidnie wykonana,posiada piękne melodie które szybko wpadają w ucho.

4. Katarzyna

solidny

Bardzo fajna zabawka. Solidnie wykonana, dużo opcji dźwiękowych, odgłosów i piosenek pirackich. statek wyposażony jest w kółka dzięki czemu można "pływać" nim po podłodze

Zalety
    • zabawa
  6. mirek

super wykonanie,wysoka jakosc plastikow

7. Małgorzata

Produkt zgodny z opisem . Zabawka interaktywna edukacyjna . Super kolory bardzo żywe i bogato zdobione .Jestem bardzo zadowolona z zakupu a najbardziej jest zadowolone dziecko. to zabawka dla dziecka powyzej 1 roku.

8. Anna

Mój synek dostał ją na 2 urodziny i to był świetny prezent. Statek ma kółka, więc można nim "pływać" po podłodze, ma sporo piosenek, melodii i dźwięków. Otwiera się dolny pokład. Mój synek co chwila się nim bawi. Polecam

9. klient

super zabawka, naprawde dziecko nie moze sie oderwac, corcia lubi wlaczyc sobie melodie ze statku i tanczyc, do tego ciagle interesuje ja skarb w srodku statku. zabawka naprawde porzadnie wykonana, mozna ja dsotac za nieco ponad 130 zl, nie dajcie sie nabrac na smieszne promocje w smyku i empku... poszukajcie gdzie indziej. polecam

Zalety
    • ciekawe rymowanki
    • duzo przyciskow
    • dzwieki w jezyku polskim
    • mozna przywizac i ciagnac za soba
    • otwierany bok statku ze skarbem
  10. Kamil

Statek piracki jest większy niż się spodziewałem, fajnie zrobiony i ma zabawne melodyjki i rymowanki. POLECAM