ASUS Rampage Extreme

Płyta główna, chipset Intel X99 gniazdo Socket 2011-3. Pamięć DDR4 do 64GB RAM, audio 2.0
4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Płyty główne

stabilność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie ASUS Rampage Extreme i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Super płyta, z doskonałą sekcją zasilania, dzięki której nigdy nie braknie mocy naszemu procesorowi. Możliwości OC są ogromne, płyta pod ten socket po porostu nie ma konkurenta. :) Więc jeśli szukasz płyty pod ekstremalne OC, to tylko Asus Rampage Extreme !

Z zakupu tej płyty jestem bardzo zadowolony. U mnie jest nieźle obładowana sprzętem. Użytkuje jej z dwiema kartami graficznym i mam na niej zainstalowane 4 GB pamięci. Wszystko działa stabilnie i nie przegrzewa się. Bardzo dobrze radzi sobie w grach. Jest po prostu świetna. Polecam.

Moim zdaniem płyta całkowicie przereklamowana, choć ma spore możliwości OC jest bardzo awaryjna, chłodzenie jest nie najlepsze, ale w zamian zostajemy członkami elitarnej grupy graczy(właścicieli płyt głównych z serii Republic of Gamers) co nam to daje właściwie to nic może oprócz tego iż możemy się pochwalić nią kolegom. Niezaprzeczalny jest fakt iż płyta jest bardzo wydajna, ale niestety są z nią problemy. Asus musi się bardziej postarać.

Świetna płyta do podkręcania procesora 4 rdzeniowego.Ma bardzo dobre i wydajne chłodzenie,a także bardzo silna i wytrzymałą sekcję zasilania.do tego obsługuje DDR 3 ,co jeszcze bardziej zwiększa wydajność.Polecam płyta z najwyższej pułki,ale niestety także bardzo droga.

Ta płyta to istna rozwałka. Idealna do OC, oraz wyposażona w wiele nowoczesnych wejść, na szybkie podzespoły. Kupując tą drogą jakże płytę, musisz liczyć się z tym, że zakup karty graficznej i procesora również będą kosztowne. Ale za to wydajność starczy na lata, a w razie czego można podkręcić. Polecam.

Ta płyta nie na darmo nosi w nazwie "extreme" :P jest po prostu ekstremalnie wyposażona. Overclockerzy marzą o tej płycie po nocach :P ile w niej jest funkcji OC to rozum kowalskiego nie pojmie :P Do tego jest po prostu piękna... design i kolorystyka powalają. Pierwsza klasa.

Płyta ta jednym słowem - wymiata. Jest stworzona do overclockingu, można na niej robić niesamowite rzeczy z prockiem, nie tak dawno overclockerzy na całym świecie używali jej do bicia rekordów OC. Nie tylko posiada wszystkie niezbędne funkcje, ale również mnóstwo udogodnień dla prawdziwego overclockera.

8. c...6

Co to za dziadostwo ? za tysiąc złoty dostajemy płytę bez cyfrowego zasilania, wyświetlacza POST, i normalnej ilości PCI. A gość który układał elementy na tej płycie to chyba na kacu był. OC niezłe, ale bez rewelacji.