Jeszcze Raz (DVD)

3,7
27,99
Program Ochrony Kupujących
Obniżka cen 100.000 książek!

Jeszcze Raz (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Jeszcze Raz (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
3,7
obraz
obsada
Ok
Zalety
obraz
obsada
Ok
Mi osobiście podobał się ten film jednak nie każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Podejrzewam, że nie warto pisać, że praktycznie od początku wiemy kto z kim będzie na końcu, bo tak się dzieje w większości tego typu komedii ale to nie o to chodzi. Chodzi o to co jest pomiędzy. Akcja jest ciekawa rozwija się stopniowo, nie wszystkie fakty znamy od samego początku. Moim zdaniem dosyć udana polska produkcja z bardzo dobrą obsadą aktorską!
Jeszcze raz to polska komedia romantyczna ,są wakacje Anna i jej córka Kasia wyjeżdzają na wakacje osobno ,w tym samym czasie jedzie na wakacje Michał i jego syn Paweł .Anna jest bardzo energiczna jedzie samochodem z Michałem bardzo spokojnym i poukładanym mężczyzną,Kasia nie lubi imprez jest spokojna jedzie samochodem z Pawłem ,który cały czas imprezuje droga dla obydwu par jest koszmarna czy coś ich połączy ? zobaczcie warto
Niedawno miałem okazję fragmentarycznie go oglądać w premierowej edycji telewizyjnej i obejrzenie kilkunastu scen wystarczyło, by skutecznie mnie zachęcić do zakupu wersji na DVD. Udało mi się zaobserwować zarówno rozbierane ujęcia, kąśliwe dialogi, śliczne zdjęcia, jak i zaskakujące zwroty akcji. Nie ukrywam także, iż na chęć jego posiadania w znaczącym stopniu wpływa aktorska obsada i liczące się nazwiska ekipy filmowej.
Film nadaje się na przewodnik po tatrach i nadmorskim kurorcie. Jedynie fajne widoki polskich Tatr i Bałtyku ratują ten wielki gniot. No może gdyby wyrzucić wątek miłosny młodszych bohaterów to jeszcze by się jakoś obronił. Stenka i Frycz zagrali dobrze bo są dobrymi aktorami ale uważam że powinni brać ambitniejsze role. Ogladając ten film miałam wrażenie że scenariusz pisalo kilka osob i to na niezlej bani. Najgorszą rolę miała Antonowicz. Wszystkie jej kwestie beznadziejne.Wydaje mi sie, że w Polsce nastała moda na komedie romantyczne. Dobra reklama w tv, znani aktorzy i kino jest pełne - ale to chyba nie zwalnia z tego by choc odrobinę przylożyc się do scenariusza.
Kolejna polska komedia romantyczna, która kurczliwie trzyma się schematów. Całość po raz kolejny więc przypomina kolejny odcinek telenoweli i poziomem realizacyjnym także niewiele odbiega od tego co możemy codziennie oglądać w telewizji. Obowiązkowy happy end jest stanowi już apogeum bezsilności scenarzystów. By całość uatrakcyjnić dorzucono kilka piosenek, które choć są hitami to jako tło przedstawionych wydarzeń sprawdzają się co najwyżej średnio. Filmowi nie pomagają nawet znane twarze. Cypryański kolejny raz pokazuje, że przed ekranem nie gra tylko pokazuje swoje walory fizyczne. Danuta Stenak i Jan Frycz z kolei choć starają się jak mogą nie potrafią ze scenariusza wykrzesać żadnego sensu. Ale to już chyba nie ich wina…
Film, po którym spodziewałam się,że będzie równie dobry jak Nigdy w życiu, jednak zawiodłam się. Jedynym plusem filmu była obsada (Stenka, Frycz), muzyka oraz widoki - film został nagrany w pięknych górskich oraz morskich sceneriach. Sama akcja, jeśli w ogóle tam jakaś była to była to akcja typowa dla komedii romantycznych. Dwie pary, z pozoru nie pasujące do siebie, które nagle zapałały do siebie wielką miłością. Podczas filmu w zasadzie nic się nie działo, przez co bardzo się dłużył. Miło jednak było sobie popatrzeć na piękne krajobrazy i powspominać wakacje. Obejrzeć można aczkolwiek można przysnąć przy nim.
Do tej pory zawsze chętnie oglądałam komedie romantyczne. Nie sądziłam, że motyw miłości można aż tak zniszczyć, jak udało się to twórcom "Jeszcze raz". Komedie zazwyczaj są przewidywalne, ale tutaj wystarczą 2 min i wiemy jaki będzie dalszy rozwój akcji. Aktorzy raczej nie popisali się w filmie. Momenty, która miały być śmieszne, były raczej żałosne, np. zakonnica uprawiająca windsurfing. Oczywiście jak zwykle życie i status społeczny na wysokim poziomie - drogie samochody, śliczne domki, szpitale czterogwiazdkowe - żyć nie umierać - można sobie tylko pomarzyć. Taka bajeczka...
Do obejrzenia tego filmu zmusiła mnie moja żona (wówczas tylko narzeczona). Byłem sceptycznie do niego nastawiony ponieważ miałem już dość polskich komedii romantycznych a poza tym pierwsza część tego filmu, czyli "Nigdy w życiu" średnio mi się podobała. Niestety miałem rację, film jest totalnie nudny i nie zainteresował mnie absolutnie niczym. Zdecydowanie odradzam, jak na komedię mało bawił, właściwie to nie potrafił mnie rozśmieszyć. Fakt, że świetna obsada i gra aktorska w żaden sposób go nie uratowały, mówi sam za siebie.